Дівчинка, яку в садочку демонстративно залишили без подарунка, отримала його від президента України (ФОТО)

Дівчинка, яку в садочку демонстративно залишили без подарунка, отримала його від президента України, Ірина Герман

Всю країну облетіла звістка про вражаючу демонстрацію неприємних людських якостей дорослих, що змусили засмутитися маленьку дівчинку. 5-річна Маргарита із садочку "Перлинка", що у Чернівцях, зі сльозами в очах спостерігала за тим, як її подруги із групи отримують подарунки до 8 березня та граються ними просто у садочку. Дівчинку ж демонстративно залишили без подарунка, бо її батьки відмовилися "скидатися" разом із рештою батьківського комітету на подарунки дітям та вихователькам до свята. Більше того, світлину, де дитина сама сидить за партою та спостерігає за тим, як інші дівчатка граються отриманими подарунками, надіслали батькам, щоб, на їх думку, "провчити" і показати, до чого призвів їх вчинок. Сьогодні президент України Володимир Зеленський втрутився в ситуацію і передав дівчинці подарунок, щоб вона не зневірилася в людях з раннього дитинства.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

"Коли через черствість дорослих п’ятирічній Маргариті у садочку не дісталося на свято рівноправ’я жінок подарунка, це випадок для оцінки чернівецьких міських керівників. А Маргарита отримала сьогодні подарунок від Президента України і розповіла по секрету про свої мрії. Нехай вони здійсняться, а про рівність прав ми дбатимемо не лише у святковий день", - повідомив чиновник.

Дівчинка, яку в садочку демонстративно залишили без подарунка, отримала його від президента України (ФОТО), фото-1 Дівчинка, яку в садочку демонстративно залишили без подарунка, отримала його від президента України (ФОТО), фото-2 Дівчинка, яку в садочку демонстративно залишили без подарунка, отримала його від президента України (ФОТО), фото-3
дитина скандал скандал_В_садочку батьківський_комітет Зеленський президент
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі