Відлуння свят: у тернопільському парку з-під снігу "вилізли" новорічні ялинки (ФОТО)

Відлуння свят: у тернопільському парку з-під снігу "вилізли" новорічні ялинки, Дмитро Бондаренко

Наслідки новорічних свят помітні у Тернополі навіть у березні. Сніг зійшов, тож стала добре помітна вся “краса” довкола.

У парку Нацвідродження поміж дерев лежать ялинки з помешкань тернополян. Деякі з них – навіть у хрестовинах. Добре, що хоч ялинкові прикраси зняли, пише Галас.

Ніби і не пластик, ніби й невелика шкода для довкілля. Але з естетичної точки зору, невже новорічні дерева, які хаотично валяються в парку, можуть слугувати його окрасою?

Нагадаємо, що після новорічних свят комунальники наголошували – залишайте свої ялинки біля смітників, їх вивезуть. Очевидно, що мешканці новобудов, які живуть практично на території парку, вирішили інакше. Навряд що хтось навмисне віз сюди  новорічне дерево з інших мікрорайонів.

Сьогодні викинули ялинки, а завтра що принесуть? Кого звинувачути у байдужості до міста, у якому живемо? Мало шансів нині встановити особи тих, хто викинув ці дерева поряд з височезним парком.

Відлуння свят: у тернопільському парку з-під снігу "вилізли" новорічні ялинки (ФОТО), фото-1 Відлуння свят: у тернопільському парку з-під снігу "вилізли" новорічні ялинки (ФОТО), фото-2 Відлуння свят: у тернопільському парку з-під снігу "вилізли" новорічні ялинки (ФОТО), фото-3
ялинки сміття парк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі