Несподівано обірвалося життя доцента кафедри ТНПУ (ФОТО)

Несподівано обірвалося життя доцента кафедри ТНПУ, Ірина Герман

Сумну звістку щойно повідомив Тернопільський національний педагогічний університет. Несподівано для усіх обірвалося життя доцента університету Зубрик Андріани Романівни. 

"З сумом повідомляємо про непоправну втрату для усього нашого університетського колективу. 

Підступна хвороба забрала життя у Зубрик Андріани Романівни, кандидата філологічних наук, доцента кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови. 

Андріана Романівна - це живчик, який запалював енергією усіх довкола, це завжди усміхена, радісна, щира, щедра, креативна викладачка, колега, мама, дружина. Таких людей у світі одиниці. Просто яскравий вогник нашого колективу... дуже теплий та неповторний...

Неможливо ніколи буде забути численні виступи, мистецькі заходи, студентські конференції, організовані нашою неймовірною Андріаною Романівною, її дисциплінованість, голос та сміх. Андріаночко, Ви назавжди у наших серцях, ми Вас ніколи не забудемо... Щирі співчуття рідним і близьким... Про час прощання буде повідомлено додатково", - йдеться у повідомленні від університету.

Редакція сайту міста Тернополя 0352.ua також висловлює свої щирі співчуття рідним, близьким та померлим жінки. Це непоправна втрата для усіх.

Несподівано обірвалося життя доцента кафедри ТНПУ (ФОТО), фото-1
ТНПУ доцент кафедра смерть_викладача
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі