Сьогодні тернополяни попрощалися з померлим 24-річним священником Любомиром Малоїдом (ФОТО+ВІДЕО)

Сьогодні (6 квітня) поблизу Тернополя, у храмі Пресвятого Серця Христового с. Великі Гаї (Тернопільський район), попрощалися із померлим 24-річним свяенником Любомиром Малоїдом. 

Архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк  очолив заупокійну Святу Літургію і довершив Чин ієрейського Похорону за новопереставленим о. Любомиром.

Кир Василій висловив слова підтримки мамі, дружині та всіх рідним спочилого. Перед Богослужіннням зателефонував Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ, який склав співчуття митрополиту і рідним з приводу втрати молодого священника.

Як інформує "Реально", у духовному слові до присутніх декан Тернопільський о. Віталій Козак сказав:

"Сьогодні хочемо молитовно провести о. Любомира до вічності і ці проводи є затьмарені смутком, тому що його відхід відбувся дуже раптово і неочікувано. Не встигли ми здати собі рахунок, що сталося і як сталося. Ми пригадуємо його Священство, його "так" на покликання Христа. Він радо зголосився відповісти на це покликання, його служіння було дуже коротким, але дуже знаковим для нас усіх: таланти він присвятив для звершення свого служіння, мав добру вдачу, готовність послужити".

Після Чину останнього цілування тіло доставлено на Львівщину у с. Магерів, Жовківського району.

Любомир_Малоїд прощання_зі_священником
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі