Лише за два дні на Тернопільщині оштрафували понад вісімдесят людей, котрі були без масок

Лише за два дні на Тернопільщині оштрафували понад вісімдесят людей, котрі були без масок, Дмитро Бондаренко

Щодня  в області працюють рейдові групи, які контролюють дотримання  карантинних вимог суб’єктами господарювання, перевізниками та жителями області. З початку цього тижня правоохоронці склали 35 адмінпротоколів та винесли 82 постанови.

Переважну більшість фактів недотримання карантинних вимог поліцейські виявили в закладах торгівлі: були відсутні маркування для перебування в черзі клієнтів, а також продавці обслуговували відвідувачів, котрі перебували без масок. Порушення обмежувальних заходів зафіксували і серед водіїв громадського транспорту, котрі перевозили понад норму пасажирів. На порушників поліцейські склали протоколи за частиною 1 статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Рейдові групи також стежать за дотриманням маскового режиму жителями краю. За понеділок-вівторок правоохоронці винесли 82 адмінпостанови щодо осіб, котрі перебували у громадських місцях та транспорті без респіраторів або захисних масок. На порушників накладено  штраф від 170 до 255 гривень.

маски штраф карантин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі