• Головна
  • Тернополяни просять владу почистити вулиці від жахливого пилу (відео)
21:15, 23 квітня 2013 р.

Тернополяни просять владу почистити вулиці від жахливого пилу (відео)

“На вулицях не прибрано, автобус під’їжджає – за ним шлейф куряви. Повірте, це страшно. Страшно для нашого здоров’я”.

З таким питанням сьогодні звернувся до міської влади голова громадської організації “Тернопілля – наш дім” Руслан Ваврик.

“Приберіть вулиці Тернополя від цього страшного наслідку зими. Я особисто говорю про свої враження і відчуття. Я не можу дихати тернопільським повітрям. Не через те, що я маю якісь упередження. Це об’єктивно, я не можу ним дихати і ним не можуть дихати інші люди. Я вас уклінно прошу, якщо технічно це неможливо забезпечити, думайте над можливістю залучення до громадських робіт людей, які не працевлаштовані. Це треба зробити негайно. На вулицях не прибрано, автобус під’їжджає за ним шлейф куряви. Повірте, це страшно. Страшно для нашого здоров’я”, – заявив Руслан Ваврик.

За словами Владислава Стемковського, ця проблема виникла унаслідок висипання великої кількості піщано-сольової  суміші. Це необхідно було зробити під час аномальних снігопадів. Місцева влада почала вирішувати проблему вивезення бруду ще взимку, але роботи вкрай багато.  

“Під час зими було висипано на дорозі близько семи тисяч  метрів кубічних піщано-сольової  суміші, тобто достатньо великий об’єм. На сьогоднішній день вивезено (те, що в нас зафіксовано) близько двох тисяч кубів піску, бруду, сміття. Ми не можемо зараз говорити про співвідношення один до одного, що там 7 тисяч кубів ми висипали і сім тисяч повинні вивезти. Тобто частина рознеслася, частина потрапила в лівньовку під час дощів і так далі. Дві тисячі кубів, на сьогоднішній день, це теж достатньо великий об’єм, який вивезений. Причому це було особливо в перші дні, коли випав сніг”, – зазначив Владислав Стемковський. 

Детальніше дивіться у відео Тамти ҐУҐУШВІЛІ.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...