• Головна
  • "Покарати бригаду швидкої!": рідні померлої тернополянки висувають звинувачення, подробиці трагедії (ВІДЕО)
17:17, 22 квітня 2021 р.

"Покарати бригаду швидкої!": рідні померлої тернополянки висувають звинувачення, подробиці трагедії (ВІДЕО)

"Покарати бригаду швидкої!": рідні померлої тернополянки висувають звинувачення, подробиці трагедії (ВІДЕО)

Зоряна Зінковська після госпіталізації ковідною бригадою померла у лікарні: родичі шоковані способом, у який жінку транспортували з помешкання. За їхніми словами, жінку несли з вражаючою необережністю.

Донька з чоловіком розповіли, що 11 квітня, в неділю, близько обіду пані Зоряна раптово почала задихатись. Вдома викликали швидку. Через 15 хвилин до них приїхала ковідна бригада і пані жінку вирішили госпіталізувати. Але в який спосіб це робили – шок для всіх.

Сім’я Зінковських живе на третьому поверсі, здавалось би не високо. Та під час того, як жінку транспортували – зчинився сильний гуркіт. Про це зазначили сусіди.

Рідні Зоряни Зінковської обурюються, медики поставились до жінки не належним чином.

В обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – такі звинувачення заперечують. За словами заступниці генерального директора з оперативної роботи КНП "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Тетяни Сухарської працівники діяли згідно протоколів, без жодних порушень.

Через тиждень після інциденту пацієнтка померла. Зі слів лікарів, причина смерті Зоряни Зінковської – коронавірус. Родичі ж кажуть, аби подібні історії не повторились, бригаду слід покарати.

Детальніше дивіться у відео "Т1".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Смерть #тернополянки #медики #бригади #швидкої

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
...
22 квітня 2021 р., 19:02
Я бачу на відео двох тендітних жінок, які намагаються врятувати важкохвору жінку. І мені їх шкода. Мало того, що їм ніхто не допоміг навіть ліфт викликати і двері притримати, так ще і всіх собак на них повісили. Знайшли крайніх.
я
22 квітня 2021 р., 19:05
На жаль, в нас , замість того, коли в екстрених випадках потрібно швидко надати допомогу дві години заповнюють картки( ім’я, дата народження і т. д)
я
22 квітня 2021 р., 19:09
Згідна з вами, а хто в цій ситуації мав нести цю жінку- її 14 річна донька?Чому на швидкій немає хоча би одного чоловіка?коли навіть приїжджає 3 мужика вони все одно нести не хочуть
Lena2020#
22 квітня 2021 р., 19:46
Покарают тих,хто вислав неготовий персонал,тобто всю верхушку,яка маэ до цього вigношення
?
23 квітня 2021 р., 14:00
Дуже мені шкода цих медичних працівників. А чоловік, нівроку, вгодований чому свою кохану допровадив до такого стану?
Оголошення
live comments feed...