"Крик щастя": 1-річна тяжкохвора дівчинка Єва виграла укол, вартістю понад 2 млн доларів (ФОТО)

"Крик щастя": 1-річна тяжкохвора дівчинка Єва виграла укол, вартістю понад 2 млн доларів, Георгій Шевчук

1-річна Єва Короленко, хвора дівчинка з Одеси, яка  бореться зі спинально-м'язовою атрофією, виграла безкоштовний укол Zolgensma вартістю - 2,1 млн доларів.

Про це інформує "ТСН" з посиланням на розповідь батька Єви Олега Короленка.

Чоловік розповів, що сім'я давно подала заявку на участь у конкурсі, щоправда, надією на перемогу вони себе не тішили. Однак, днями вони отримали радісну новину - Єва виграла безкоштовний укол і вже незабаром вирушить на процедуру.

"Цей день настав. Хочеться кричати від щастя всім навколо - збір закритий! Ми починаємо писати нову книгу нашого життя. Попереду ще багато праці і роботи. Але тепер ми знаємо, що ми зможемо", - розповів Олег Короленко.

Зазначається, що компанія Zolgensma щороку розігрує 100 доз вартісного препарату. У благодійній лотереї участь можуть брати діти віком до 2 років з тих країн, де генотерапія офіційно не схвалена.

На лікування дівчинки батькам вдалося зібрати лише 45% необхідної суми, а саме 1 млн. доларів. Зібрані кошти після уколу батьки збираються передати на лікування інших дітей.

"Зараз гроші перебувають на польській платформі. Ми вирішимо після того, як Єва отримає заповітний укол. Але можу сказати точно, що ми обов'язково допоможемо діткам", - запевнив Олег Короленко.

Нагадуємо, що від цієї  недуги потерпає хлопчик Максим Антонишин з Тернопільщини: йому вкрай необхідна допомога небайдужих.

Єва Короленко укол вартістю мільйон доларів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі