Співпраця з Бучацькою громадою

Співпраця з Бучацькою громадою, Оксана Федоришин

Під час засідання Вченої ради відбулося урочисте підписання угоди між Західноукраїнським національним університетом та Бучацькою об’єднаною територіальною громадою.

Ректор класичного університету Тернополя Андрій Крисоватий та міський голова Бучацької ОТГ Віталій Фреяк у рамках співпраці домовились про вдосконалення та підвищення рівня освітнього процесу підготовки висококваліфікованих спеціалістів, активізацію практичної діяльності бакалаврів та магістрів, впровадження в освітній процес  кращого  науково-професійного досвіду службовців та посадових осіб  Бучацької ОТГ, організацію  проходження виробничої  та переддипломної практики студентів, підготовку спільних наукових праць, монографій, навчальних посібників, методичних рекомендацій.

Андрій Ігорович зазначив: «Сьогоднішня зустріч -  це нові  можливості та перспективи для студентів та науковців нашого університету та Бучацької громади. Впевнений, що співпраця буде ефективною та принесе усім користь, адже ми завжди готові до реалізації спільних проєктів та програм».

«Я радий, що маю можливість співпрацювати із класичним університетом Тернополя, моєю альма-матер. Спільними зусиллями ми досягнемо поставленої мети», –  каже  Віталій Фреяк.

Новини зуну західноукраїнський національний університет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі