• Головна
  • Тернополяни просять облаштувати місто велодоріжками
09:31, 30 квітня 2021 р.
5

Тернополяни просять облаштувати місто велодоріжками

Прохання про облаштування Тернополя велодоріжками з’явилося на сайті місцевих петицій.

Автор цієї петиції Ткачук Юрій.

“Облаштуйте, будь ласка, наше місто велодоріжками. Це дозволить значно комфортніше та швидше пересуватися містом та не створювати аварійних ситуацій на дорогах і тротуарах. Також це спонукатиме молодь та всіх охочих до активного і здорового способу життя”, – написав пан Юрій.

Створили петицію 26 квітня. Підписати можна тут. Станом на 28 квітня петицію підписали 11 осіб з 300 необхідних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #петиція #велодоріжки

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
в
30 квітня 2021 р., 09:52
Які велодоріжки? Ви поцікавтеся, як мамочки з колясками тротуарами пересуваються - навіть цього (пандусів) зробити не можуть. А ви якісь міфічні штуки просите)))
111
30 квітня 2021 р., 10:06
правильно - раби мають просити в своїх "слуг".
!!!!
30 квітня 2021 р., 10:19
Ті хто просять облаштувати доріжки нехай скажуть де взяти грощей  на ті же дорішки!!!!
3445
30 квітня 2021 р., 11:43
Велосипедисти, якби ви пересувалися згідно правил дорожнього руху, проблем би не було, регулі їздять по тротуарах, по пішохідних переходах, або взагалі по зустрічній смузі, вночі без світла, п'яні.
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація приголомшила Україну новим рішенням, ТЦК іде з перевірками в неочікувані місця": люди втратять бронювання
"Несамовита негода накриє області в цьому регіоні України, неочікувана гроза пре з лютою силою": дощ і злива хлине завтра
"Гроза і дощ суне в конкретний регіон України, нещадна злива накриє ці області лютою негодою": вода хлине на тлі спеки
"15 000 гривень зарплати на місяць, робота для пенсіонерів": літніх українців терміново кличуть на вакансії
Оголошення
live comments feed...