![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
13:04, 30 квітня 2021 р.
«Здорові духом та тілом люди – опора українського суспільства», – Михайло Головко нагородив кращих борців України
Днями у Тернополі відбувся Чемпіонат України серед юніорів з греко-римської боротьби.
За першість змагалися понад півтори сотні борців з усієї України. Підтримати спортсменів Тернопільщини у змаганнях прийшов голова Тернопільської обласної ради, який за сумісництвом – президент федерації греко-римської боротьби Тернопільської області Михайло Головко. Голова Тернопільської обласної ради зазначив, що проведення змагань такого рівня у Тернополі вкотре підтверджує досягнення борців області.
– Вітаючи борців на славетній тернопільській землі, хочу висловити слова вдячності за вірність спортивним традиціям, пропаганду цього виду спорту та участь у змаганнях. Те, що чемпіонат проходить на Тернопільщині, є свідченням високого визнання досягнень наших земляків і їхнього внеску в розвиток вітчизняної боротьби, – зазначив Михайло Головко. – У всі часи саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт загартовує характер та волю. А Україна завжди славилась своїми спортивними талантами! І борці це вкотре доводять!
Після оголошення результатів чемпіонату голова Тернопільської обласної ради нагородив переможців золотими, срібними та бронзовими медалям.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
12:04, 16 липня
82
12:12, 16 липня
15
live comments feed...