Майже половина ПЛР-тестів на COVID-19 за минулу добу на Тернопільщині були позитивними

Майже половина ПЛР-тестів на COVID-19 за минулу добу на Тернопільщині були позитивними

Як повідомили у ДУ "Тернопільський лабораторний центр МОЗ України", за минулу добу на Тернопільщині зафіксовано 120 нових випадків коронавірусу. Можна було б порадіти зменшенню кількості хворих, якби не одне "але"...

Через святкування Великодня, тестування на коронавірус на Тернопільщині проводили лише для 247 осіб, що, в середньому, є в чотири рази менше, ніж у звичайний день.

Найбільше нових випадків коронавірусу зафіксовано у Тернопільському районі - 76 осіб (з них в тернопільській міській ОТГ - 40), другим, вже традиційно, йде Чортківський район - 35 осіб і найменше нових випадків COVID-19 у Кременецькому районі - 9 осіб (з них 5 у Лановецькій міській ОТГ).

На жаль, зросла кількість летальних випадків. Коронавірус забрав життя 6 мешканців Тернопільщини: 75-річного чоловіка з с.Іванівка, Чортківського району; 55-річної жінки з с.Дунів, Чортківського району; 72-річного чоловіказ смт. Копичинці, Чортківського району; 79-річної жінкси з с. Козівка, Тернопільського району; 66-річної та 72-річної жінок з м. Тернопіль.

За минулу добу від коронавірусу одужали 293 мешканці Тернопільщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі