На Тернопільщині під час бійки на Великдень загинув 24-річний чоловік

На Тернопільщині під час бійки на Великдень загинув 24-річний чоловік

У селі Глещава на Теребовлянщині святкування молоддю Великодня обернулося жахливою трагедією - смертю молодого чоловіка.

Під час бійки загинув 24-річний чоловік. Місцеві мешканці остерігаються, що у вбивстві звинуватять їхнього 24-річного односельчанина, який, на їхню думку, захищався і зробив це ненавмисно з метою самозахисту. Розпочалася суперечка, яка згодом переросла в бійку, між місцевою молоддю та хлопцями із сусіднього села Іванівка біля сільського клубу в Глещаві. Тоді місцевому юнаку вдалося вирватися і втекти додому. Але на цьому все не закінчилося. Хлопці із сусіднього села підбігли до його дому, вибили вхідні двері, витягнули його і почали бити просто на порозі дому. Припускається, що саме в той момент юнак і схопився за ніж, щоб захистити себе та наніс удар одному з опонентів.

На жаль, травма виявилася не сумісною з життям і 24-річний мешканець с.Іванівка помер по дорозі в лікарню.

Прес-служба ГНПУ в Тернопільській області у коментарі "Тернополісу" сьогодні, 4 травня, підтвердили, що)дійсно в результаті конфлікту у селі Глещава загинув 24-річний житель села Іванівка. Дану подію правоохоронці трактують як перевищення меж необхідної самооборони.

Бійка конфлікт смерть загибель село Тернопільщина самозахист
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі