Вибір провайдера домашнього інтернету: алгоритм дій

Численні дослідження стверджують про зв’язок добробуту населення з якістю доступу до інтернет мережі. Зокрема, за даними Світового банку, збільшення проникнення швидкісного інтернету (тобто частки підключеного населення) на 10% прискорює зростання ВВП: у розвинених країнах – на 1,2%, а в країнах, що розвиваються, – на 1,38%. Водночас, деякі дослідники дотримуються думки, що лише наявність доступу до інтернету та покриття не може бути показником прогресу. Результат досягається лише тоді, коли підключення є швидкісним та стабільним. А отже, питання вибору інтернет-провайдера стає першочерговим.

Як обирати провайдера домашнього інтернету?

Насамперед слід вивчити «місцевий» ринок провайдерів і умови, що пропонуються у вашому населеному пункті.

Основними критеріями для порівняння повинні бути: вартість послуг на місяць, умови їх надання, швидкість на обраному тарифі, вартість підключення та терміни, необхідність додаткового обладнання, його вартість, наявність гарантії.

Важливою є інформація стосовно технології підключення інтернету. Перевагу слід віддати провайдеру, який здійснює підключення за технологією GPON, суть якої полягає в облаштуванні оптоволоконної мережі доступу, що передбачає прокладку кабелю прямо до квартири абонента і дозволяє отримати по одному кабелю декілька послуг зв'язку одночасно. наприклад, дивитися ТБ-канали в форматі високої чіткості, завантажуючи фільми з Інтернету. При цьому якість і швидкість передачі даних будуть високими, навіть при підключенні до мережі декількох пристроїв. GPON - це абревіатура від Gigabit-capable Passive Optical Networks, гігабітна пасивна оптична мережа. «Пасивна» означає, що на ділянці розподільчої мережі від АТС до абонента немає комутаторів і перемикачів, які ламаються, споживають електроенергію, потребують в налаштуванні або управлінні. Це робить мережу дешевше в обслуговуванні і надійніше в експлуатації.

Одним з найпопулярніших критеріїв вибору є величина компанії. Необхідно врахувати, що невеликі місцеві провайдери володіють низкою переваг, що не властиві великим компаніям. Зокрема, це індивідуальний підхід до клієнта, висока якість мережі доступу, гарантована заявлена швидкість, швидке реагування на аварійні ситуації, високий рівень сервісу.

Часто вибір провайдера домашнього інтернету базується на відгуках у всесвітній мережі. Такий підхід поширений, але не зовсім вірний. За своєю природою, людина здатна сприймати позитив, як «те що має бути», водночас, дуже боляче сприймаючи, навіть, невеликий негатив, роблячи з нього глобальну кривду та охоче ділячись образою з оточуючими. Слід пам'ятати про таку властивість психіки та аналізувати весь масив даних, порівнювати, опитувати знайомих та друзів.

Клієнтів також приваблюють акції інтернет-провайдерів домашніх мереж, але і тут на вас можуть чекати неприємні сюрпризи у вигляді невідповідності очікування реальності. Іноді за спокусливими маркетинговими пропозиціями можуть приховувати поганий сервіс чи додаткові платежі, і в результаті знову доведеться шукати нового постачальника зв’язку.

У чому переваги підключення до мережі TerNet?

Це якісний зв’язок; підключення за технологією GPON; безкоштовне підключення; наявність декількох тарифів за демократичними цінами, серед яких кожен зможе обрати собі необхідний; можливість користуватися Інтернетом одночасно декільком людям і з різних пристроїв — комп’ютера, ноутбука, телевізора із функцією Smart TV, планшета або смартфона; відповідність заявленій швидкості передачі даних; понад 155 каналів цифрового телебачення в подарунок; сервіс належної якості.

Вибір провайдера домашнього інтернету: алгоритм дій, фото-1

Для того, щоб переконатись в усіх перевагах мережі TerNet, вам необхідно лише зателефонувати за номером 068-430-50-50 або відвідати сайт компанії https://ternet.com.ua/ та замовити послугу підключення, скориставшись фаховою допомогою у виборі тарифу та обладнання.

провайдер інтернет Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі