"Спи спокійно, дорогий друже...": тернопільська артбригада повідомила про жахливу втрату (ФОТО)

"Спи спокійно, дорогий друже...": тернопільська артбригада повідомила про жахливу втрату (ФОТО)

Трагічну звістку сповістили тернопільські військові: обірвалося життя їхнього побратима, який мужньо стояв на захисті кордонів України.

Про трагедію повідомили на офіційній сторінці в мережі Фейсбук 44-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола, яка дислокується у місті Тернопіль.

"Скорбимо по втраті побратима.

Командування та особовий склад 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті нашого бойового побратима старшого солдата ШУМСЬКОГО Олександра Олексійовича, який помер 3 травня 2021 року під час відпустки.

З 2015 року Олександр проходив службу у складі нашої артилерійської бригади, більшу половину службового часу виконував завдання в районі проведення антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил.

Це був свідомий патріот своєї держави, який добровільно став на її захист в перших рядах, надзвичайно позитивний і товариський чоловік, готовий в будь-яку хвилину підтримати, порадити, допомогти…

Це непоправна втрата не тільки для родини Шумських, а й для родини 44 артилерійської бригади. Поховання відбулося о 11 год. 7 травня 2021 року на кладовищі с. Успенка Олександрійського району Кіровоградської області.

Спи спокійно, дорогий друже. Герої не вмирають, герої назавжди в наших серцях",- ідеться у повідомленні.

"Спи спокійно, дорогий друже...": тернопільська артбригада повідомила про жахливу втрату (ФОТО), фото-1 "Спи спокійно, дорогий друже...": тернопільська артбригада повідомила про жахливу втрату (ФОТО), фото-2 "Спи спокійно, дорогий друже...": тернопільська артбригада повідомила про жахливу втрату (ФОТО), фото-3
Смерть військового тернопільська артбригада страшна трагедія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі