МОЗ оновило карантинний поділ: в якій зоні Тернопільщина

Станом на 7 травня у червоній зоні епідемічної небезпеки перебуває лише Сумська область. Відповідні дані опублікувало Міністерство охорони здоров’я.

У жовтій зоні, згідно з даними МОЗ, перебувають Київ, Вінницька, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Одеська, Рівненська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівська області. Волинська, Донецька, Житомирська, Кіровоградська, Луганська, Тернопільська та Черкаська області віднесені до помаранчевої зони.

Станом на 6 травня показник госпіталізацій хворих на коронавірусну хворобу вище за визначений 60 на 100 тис. населення не зафіксовано в жодному регіоні.

У Києві показник госпіталізацій на 6 травня становив 33,3. Зайнятість ліжок із киснем при визначеному показнику 65% становить 42,8%.

За даними МОЗ, станом на 6 травня в жодному регіоні не перевищений показник завантаженості ліжок з киснем.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів схвалив постанову про встановлення в Україні адаптивного карантину до 30 червня, встановлено 4 рівні епіднебезпеки та показники їх визначення.

Тернопільщина коронавірус карантин зонування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі