Як у 2021 році власникам приватних домівок заробляти на «зеленому» тарифі 5000$ на рік

Сергій, герой нашої історії, давно замислювався про джерело пасивного доходу, але довго не міг знайти надійний об'єкт для інвестицій з реальною окупністю. А коли дізнався про «зелений» тариф і в усьому розібрався, то зрозумв – це те, що він давно шукав і буквально за 2,5 місяці став власником домашньої СЕС.

Як у 2021 році власникам приватних домівок заробляти на «зеленому» тарифі 5000$ на рік, фото-1

Що таке «зелений» тариф та як він працює в Україні в 2021 році

«Зелений» тариф для приватних домогосподарств – це ціна, за якою Обленерго зобов'язано купувати у власників приватних домогосподарств електроенергію, вироблену їх сонячними електростанціями. На державному рівні цей процес регулюється постановою НКРЕКП 26.06.2020 № 1219 розділом 11.3.

Останнім часом про «зелений» тариф можна почути розмови в негативному контексті, але це стосується лише комерційних станцій і ніяк не впливає на приватні домогосподарства. ЗТ для комерційних станцій та для приватних домогосподарств – абсолютно різні речі.

Навпаки, власникам приватних будинків і земельних ділянок держава гарантує викуп альтернативної енергії за привабливою, а головне фіксованою ставкою як мінімум до початку 2030 року.

«Зелений» тариф працює і це доведено на практиці. Люди, які побудували приватні сонячні станції 5-7 років тому з метою заробити, вже окупили свої вкладення та вийшли на пасивний дохід. З тих пір культура домашньої альтернативної енергії в Україні продовжує стрімко розвиватися:

Як у 2021 році власникам приватних домівок заробляти на «зеленому» тарифі 5000$ на рік, фото-2

Тернопільська область входить до трійки лідерів за кількістю встановлених домашніх СЕС: тут побудовано 2614 станцій з загальною потужністю 74 МВт.

Чим привабливий «зелений» тариф зараз

Підключення дає відразу кілька привілеїв:

  • Безкоштовна електроенергія для потреб будинку і ділянки. Для українців ця тема завжди актуальна – вартість послуг зростає з року в рік і буде рости надалі.
  • Пасивний дохід. На сьогоднішній день термін окупності домашніх СЕС, побудованих з метою заробітку, в середньому становить 4 роки.
  • Екологічний спосіб життя. За сонячною енергією майбутнє – її виробництво екологічно, і вона буде невичерпна ще як мінімум 4,5 млрд років, на відміну від нафти та газу.

Середній термін окупності домашньої сонячної станції становить 3-4 роки. Для прикладу розрахуємо прибутковість СЕС, побудованої у Тернопільській області:

Як у 2021 році власникам приватних домівок заробляти на «зеленому» тарифі 5000$ на рік, фото-3

Приклад розрахунку окупності станції

Складнощі оформлення "Зеленого" тарифу в 2021 році

Найскладніший етап в будівництві сонячної станції – це оформлення документів та взаємодія з підприємствами: Обленерго, РЕСом, і т.д. Тому важливо вибрати надійного підрядника, який самостійно доведе підключення ЗТ до кінця.

Stark Energy: оформляємо «зелений» тариф «під ключ»

Stark Energy – це команда професіоналів, які оформляють «зелений» тариф з нуля всього за 2 місяці.

Ми займаємося всіма етапами підключення «зеленого тарифу»:

  • подаємо документи на оформлення;
  • встановлюємо обладнання СЕС;
  • вирішуємо всі витікаючі проблеми: оформляємо права на землю, проводимо суди з Обленерго та т.д.

Наші проекти ми ведемо до тих пір, поки клієнтові не почнуть надходити перші виплати на рахунок, і ми не переконаємося, що все налаштовано справно.

Працюємо по всій Україні: за останні два роки підключили до ЗТ більше 50 домашніх сонячних станцій тільки в Тернопільській області.

Як у 2021 році власникам приватних домівок заробляти на «зеленому» тарифі 5000$ на рік, фото-4

Відгуки наших клієнтів

На нашому сайті ми пропонуємо послугу безкоштовної консультації та розрахунку вартості домашньої СЕС. Переходьте за посиланням і залишайте заявку на розрахунок – ми вам передзвонимо і допоможемо зробити оцінку окупності інвестицій в конкретно вашій ситуації.

Підписуйтесь на нашу сторінку в фейсбуці, щоб стежити за новинами в сфері альтернативної енергетики і нашими акційними пропозиціями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі