"Якого біса?": відомий телеведучий вказав на упущення у справі Андрія Пекельного (ВІДЕО)

Телеведучий і журналіст Сергій Іванов в оприлюдненому відеозаписі висловив свою думку щодо трагічної справи Андрія Пекельного, який на Великдень (2 травня), обороняючись, завдав смертельного поранення одному із нападників, які вдерлися у його домівку. Також журналіст звернувся до Арсена Авакова.

Як інформують "Тернополяни", у своєму відеозверненні, Сергій Іванов засудив дії Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо розслідування справи про обвинувачення Андрія Пекельного з Тернопільщини і вважає, що Андрій взагалі немає мати запобіжного заходу.

"Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков уже заявив, що слідчі звернуться до суду, аби Андрію Пекельному пом'якшити запобіжний захід з цілодобового домашнього арешту на особисте зобов'язання. Друзі ніби позитивна анотація. В мене питання суто юридичного характеру. А яким чином Міністр внутрішніх справ впливає на незалежних, згідно закону, слідчих?!", - наголосив Сергій Іванов. - "Я щось не розумію. А де закон. Заява на порталі МВС відсутня, але є цитата Авакова щодо цього. Я щось не "шарю", з яких пір Міністр почав давати процесуальні вказівки слідчим".

За словами журналіста, так немає бути.

"Він може висловити свою позицію і сказати, що я вважаю так і так, але що вони звернуться, то де тут закон, тобто якщо Аваков може давати вказівки про здійснення якихось дій, то відповідно він може і вказівки про здійснення і нездійснення якихось дій давати. Я правильно розумію?!", - відзначив Іванов. - "І другий момент - а якого біса взагалі ця людина має пережити запобіжний захід, навіщо взагалі цій людині (мається на увазі Андрій Пекельний) обирати запобіжний захід?! Що заважає провести слідство за два - три дні, експертиза цього ножа робиться дуже швидко, ну ок відтворення, ну ок - тиждень - і закрити її з реабілітуючих підстав. Хто заважає закрити цю справу, я не розумію. Нам потрібно людину посадити все одно на запобіжний захід, підозру йому впаяємо, за наші з вами податки - що ви робите?! Я дуже цим незадоволений".

Як наголосив Сергій Іванов, слідчий це незалежно-процесуальна персона, і єдині, хто можуть віддавати йому вказівки це - начальник слідчого управління, прокурор і все це у письмовому вигляді, або суддя може виносити якісь ухвали, ось і все.

Андрій Пекельний Арсен Аваков вбивство Великдень Тернопільщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі