"Містяни щасливі": повністю безкоштовний проїзд у громадському транспорті вже діє у відомому українському місті

"Містяни щасливі": повністю безкоштовний проїзд у громадському транспорті вже діє у відомому українському місті

В одному з українських міст з початку травня вже діє повністю безкоштовний проїзд для місцевих мешканців у громадському транспорті. Карти, які необхідні для здійснення такого проїзду, видаються жителям цілком безкоштовно.

Про це інформує пресслужба міської ради Кривого Рогу. Саме там за допомогою "Картки криворіжця" тепер доступний безоплатний і безкоштовний проїзд.

"Містяни побачили, що з 1 травня проєкт "Безоплатний проїзд" запрацював як годинник – власники "Карток криворіжців" їздять безоплатно, валідатори (пристрої для зчитування карток) працюють, кондуктори нагадують, як користуватися Карткою. Також усім пасажирам, які не мають Картки, кондуктори видають листівку з роз’ясненням щодо безкоштовного її оформлення. Тому навіть ті, хто були спочатку скептично налаштовані, звернулися по Картку", - зазначив Євген Кривенко, керівник Центру електронних платежів.

"Також керівник Центру електронних платежів сказав, що від 1 травня Автоматична система обліку оплати проїзду (АСООП) фіксує близько 50 тисяч валідацій Карток у день у комунальному транспорті, навіть з урахуванням святкових днів. Євген Кривенко відзначив, що в рамках проєкту "Безоплатний проїзд" діє постійний моніторинг звернень містян, зокрема й через соцмережі",- ідеться у повідомленні пресслужби.

Кривий Ріг безкоштовний проїзд громадський транспорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі