От-от впаде: Тернополем курсує маршрутка з розбитим вікном (ФОТО)

От-от впаде: Тернополем курсує маршрутка з розбитим вікном (ФОТО)

На 22-му маршруті у Тернополі пасажирів возить автобус із розбитим вікном. Причому скло тримається лише завдяки плівці, на якій зображена реклама.

Про це у групі Тернопільські плітки написав Саша Малюмака.

"Хто відповідає за технічний стан маршруток?
Скільки часу можна їздити з розбитим вікном, якщо воно склеєне плівкою зовнішньої реклами? Ну от скільки вибоїн, камінців на дорозі, різких гальмувань витримає скло, густо вкрите тріщинами? Воно розхитується, погойдується, здається, от-от впаде... Знадвору нічого не видно, там же реклама... І тільки коли сідаєш біля вікна, і транспорт рушає, розумієш, що щось тут не так...
Одним словом, хто перевіряє маршрутки перед виїздом з гаража і хто буде винен, якщо скло таки впаде на пасажира?", - ідеться у дописі.

У коментарях користувачі зазначають, що на цьому маршруті усі автобуси у поганому стані. А також радять автору допису звернутися у поліцію.

От-от впаде: Тернополем курсує маршрутка з розбитим вікном (ФОТО), фото-1 От-от впаде: Тернополем курсує маршрутка з розбитим вікном (ФОТО), фото-2 От-от впаде: Тернополем курсує маршрутка з розбитим вікном (ФОТО), фото-3
маршрутка автобус
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі