Раптова смерть під час розваги: на Тернопільщині загинув чоловік

Раптова смерть під час розваги: на Тернопільщині загинув чоловік

9 травня на лінію "102" надійшло повідомлення від лікаря екстреної медичної допомоги: правоохоронцям було повідомлено про страшну трагедію.

Жінка розповіла, що на водоймі в селі Кобиловолоки під час купання помер чоловік. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група.

Як інформує пресслужба поліції, тіло місцевого мешканця 1974 року народження направили для проведення судово-медичної експертизи.

Правоохоронці застерігають: основними причинами загибелі людей на воді є купання у нетверезому стані та вибір необладнаних пляжів без рятувальних постів, із необстеженим водолазами дном, де багато водоростей, корчів та валунів.

"П’яні" купання посідають першу сходинку у сумному антирейтингу причин загибелі жителів області. Незважаючи на застереження родичів і друзів, громадяни пірнали у незнайомих місцях та запливали на значну глибину.

Запам'ятайте, купатися слід лише в місцях для цього пристосованих, тобто обладнаних усім необхідним для безпечного відпочинку і, в разі необхідності, надання рятувальної чи медичної допомоги.

Під час відпочинку на водних об’єктах, необхідно знати елементарні норми поведінки і беззаперечно їх виконувати:

-не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння;

-не запливайте за буї, відчувши втому перепочиньте: переверніться на спину і підтримуйте себе на плаву легкими рухами рук;

-потрапивши в течію не слід з нею боротися: пливіть вниз по течії під невеликим кутом, поступово наближаючись до берега;

-не губіться потрапивши у водоверть: наберіть побільше кисню в легені, якомога глибше пірнайте і потужним ривком спробуйте випірнути убік;

-не допускайте грубих ігор під час купання; 

-не залишайте дітей без догляду;

-обережно плавайте на надувних виробах: вітром чи течією їх може віднести далеко від берега.

-І пам’ятайте: паніка – головна причина усіх бід: не метушіться, а заспокойтеся і подумайте яким чином підвищити плавучість плавзасобу, що зробити аби більш впевнено триматися на воді.

П'яне купання загибель чоловіка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі