• Головна
  • Над багатодітною матір’ю на Тернопільщині систематично знущався колишній чоловік
14:32, 12 травня 2021 р.

Над багатодітною матір’ю на Тернопільщині систематично знущався колишній чоловік

Жителька Чортківського району, багатодітна матір звернулася до Чортківського місцевого центру з надання БВПД, оскільки стала жертвою психологічного насильства.

Кривдником у цій історії став колишній чоловік клієнтки, який неодноразово вчиняв психологічний тиск на неї та їхніх дітей, ображав словесно та погрожував фізичною розправою, внаслідок чого вони постійно перебували у страху за своє життя.

Жінка неодноразово зверталась до поліції із заявами про вчинення домашнього насильства її колишнім чоловіком, проте він продовжував тримати сім’ю в страху. Дана ситуація позбавляла жінку та діток права на повноцінне життя, оскільки насильство вчинялось систематично і також серед ночі.

Захищати права клієнтки у суді Чортківський місцевий центр уповноважив адвоката системи Безоплатної правової допомоги Олега Рекуша.

Ознайомившись із ситуацією, стало зрозуміло – існує високий ризик того, що домашнє насильство буде далі продовжуватися або вчинятися повторно. Це може призвести до тяжких або особливо тяжких наслідків для постраждалої особи та неповнолітніх дітей. Тому звернення до суду – є необхідним кроком для захисту прав клієнтки та її сім’ї – зазначає адвокат.

Керуючись нормами ЗУ «Про запобігання та протидію домашньому насильству», адвокат Олег Рекуш підготував заяву до суду про видачу обмежувального припису кривднику.

Враховуючи право постраждалої особи на ефективний та невідкладний захист у всіх випадках домашнього насильства, районний суд заяву задовольнив. Стосовно кривдника ухвалено видачу обмежувального припису, встановлено тимчасове обмеження прав та покладено обов’язки: заборонити вести листування, телефонні переговори з колишньою дружиною, контактувати з нею через інші засоби зв`язку особисто і через третіх осіб, строком на 3 (три) місяці.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі мають право на безоплатне отримання всіх видів правових послуг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #насильство #чоловік
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...