"8 мільйонів мертвих бджіл збиралася доставити "Укрпошта"": трупи комах були у пакетах (ФОТО)

"8 мільйонів мертвих бджіл збиралася доставити "Укрпошта"": трупи комах були у пакетах (ФОТО)

Мільйони мертвих бджіл прибуло за адресою призначення після доставки, виконаної "Укрпоштою". Бджолярі шоковані таким результатом поїздки і запевняють, що так цю справу не залишать.

Журналіст Віталій Глагола  сповістив про цю подію у своєму каналі в Telegram. 

"8 мільйонів бджіл відправили Укрпоштою із Закарпаття. Вони загинули.

Це сталося вчора, 11 травня. Бджолярі із Іршави і Виноградова надіслали спеціальні пакети із бжолами, маткою і спецільним розплодом надіслали Укрпоштою до замовників.

400 спеціальних пакетів працівники Укрпошти везли у звичайній вантажівці Hyundai. Через відсутність кисню і відсіків для провітрювання усі 8 мільйонів бджіл, що були у вантажівців не вижили. Це виявили в Ужгороді за кілька годин після відправки.

Бджолярі звернулись до поліції і збираються судитись із Укрпоштою. Вартість усіх відправлених поштою бджіл на ринку складає близько 500 тисяч гривень.

"Вони просто запарились і тій вантажівці із без кисню і під розпеченими металом. Вони ж живі - це не просто вантаж. Бджолам теж треба кисень, а тут його не було ще й у спеку. У мене серце розривається від побаченого вчора. Справа не тільки у матеріальних збитках - бджіл шкода неймовірно", - розповіла мені одна із пасічниць Марія Лендел".

"8 мільйонів мертвих бджіл збиралася доставити "Укрпошта"": трупи комах були у пакетах (ФОТО) , фото-1 "8 мільйонів мертвих бджіл збиралася доставити "Укрпошта"": трупи комах були у пакетах (ФОТО) , фото-2 "8 мільйонів мертвих бджіл збиралася доставити "Укрпошта"": трупи комах були у пакетах (ФОТО) , фото-3 "8 мільйонів мертвих бджіл збиралася доставити "Укрпошта"": трупи комах були у пакетах (ФОТО) , фото-4
Мертві бджоли комахи пакети Укрпошта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі