Захист посіву для фермера – основа успіху і заробітку

Величезна кількість видів шкідників можуть сильно обмежити кількість посіву, а в деяких ситуаціях і повністю знищити його при стабільному впливі. Саме з цієї причини фермери постійно намагаються захищати свої посіви, використовуючи різноманітні технології і методики. Хімічні засоби здатні обмежити вплив шкідників, але при цьому не заважати нормальному росту рослин.

Такі методи прийнято називати загальним словом – пестициди. Але засоби захисту рослин поділяються на кілька категорій і відрізняються функціоналом. компанія КропАгро пропонує ці засоби в асортименті. Кожна категорія матеріалів має детальний опис, характеристики та особливості застосування.

Захист посіву для фермера – основа успіху і заробітку, фото-1

Призначення і різновиди пестицидів

Деякі захисні засоби не тільки виключають пошкодження рослин, а й додатково гарантують зростання і суттєво покращують якість врожаю. По об'єктах впливу є п'ять великих категорій засобів:

  • Інсектициди. Хімікати застосовуються для боротьби з живністю, тобто попелиць, мухами, блохами і іншими шкідниками;
  • Родентициди. Основа захисту від гризунів;
  • Акарициди. Ідеальний варіант знищення кліщів, які істотно знижують якість і кількість врожаю;
  • Фунгіциди. Основний акцент робиться на захворюваннях рослин. Обробка здійснюється шляхом обприскування у цілях профілактики;
  • Гербіциди. Гарантується захист посівів від рослин сорного типу.

При цьому і гербіциди можуть бути двох видів. Їх дія може бути вибірковою і суцільною залежно від зернової культури і впливу зовнішніх чинників. Перш ніж купити гербіциди – https://cropagro.com.ua/szr/gerbitsidy/ рекомендується вивчити ступінь впливу шкідників. При суцільній дії під вплив потрапляють всі рослини, а вибіркова дія забезпечить видалення шкідників після збору врожаю.

Застосування засобу для захисту використовуються не тільки за фактом появи проблеми, але і як засіб профілактики. Не зайвим буде використовувати мікродобрива – https://cropagro.com.ua/udobreniya/, здатні поліпшити зростання зернових культур. Цей захід допомагає збільшити кількість посівів і як результат прибуток фермера.

КропАгро – ефективна допомога для фермера

До покупки надається тільки оригінальний і сертифікований товар. Співпраця з офіційними виробниками є гарантом покупки перевіреної продукції, яку можна безпечно використовувати для вирішення тих чи інших культур. Якість також підтверджено відгуками фермерів, які вже скористалися продукцією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі