"Комахи "воскресли"": мертві бджоли, яких мала везти "Укрпошта", раптово почали оживати (ВІДЕО)

"Комахи "воскресли"": мертві бджоли, яких мала везти "Укрпошта", раптово почали оживати (ВІДЕО)

В "Укрпошті" заявили, що ті бджоли, які нібито у кількості 8 млн особин загинули при підготовці до транспортування, сьогодні почали проявляти активність. Про це повідомляють поштарі з посиланням на дані Закарпатської дирекції.

Як інформує "Zahid.net", пригнічення у бджіл може бути спричинено нестачею свіжого повітря, особливо, якщо кількість бджіл перевищує рекомендовану норму: через те, що велика кількість бджіл активно рухається всередині коробки, температура в ній підвищується, а вентиляція в кузові не регулюється.

"Також бджоли можуть увійти в стан підвищеної активності і через надмірну вологість, яку бджоли не можуть виділити з свого організму, що може призвести до запарювання, якщо в рамці замість меду свіжий нектар", – цитує прес-служба пасічників.

Коробки з бджолами наразі повертаються відправникам, які вже формують нову партію комах для відправки. Частину "реанімованих" бджіл відправники планують повторно переслати замовникам.

"Укрпошта наразі єдиний поштовий оператор, який здійснює доставку бджіл в межах України. Ми поділяємо відповідальність за товари, які клієнти доставляють Укрпоштою. Проте працівники Укрпошти не є фахівцями з бджолярства. Бджолярі перед відправкою мають переконатися, що умови пакування і доставки придатні для того, щоб перевозити бджіл. Також звертаємо увагу, що Укрпошта не спеціалізується на доставці бджіл – відповідно, ящики з бджолами перевозяться у тих самих машинах, в яких і решта відправлень", – йдеться у позиції компанії.

"Вчора, практично всі ЗМІ повідомили, що з вини "Укрпошти" загинуло 8 мільйонів бджіл. Окрема тема, хто встиг порахувати їхні трупи і чия вина, але залишимо це за дужками, поки йде розслідування. Важливо інше – сьогодні вже 118 ящиків бджіл вашими і нашими зусиллями (молитвами) воскресли і це не жарт", – написав у Facebook гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський.

Укрпошта бджоли ожили
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі