
Новини компаній
10:25, 14 травня 2021 р.
Плойка для завивки волосся: функції і різновиди. Яку вибрати і як правильно використовувати, щоб не нашкодити локонам?
Новини компаній
Для створення цікавого способу і проведення експериментів над своєю зачіскою не обов'язково володіти спеціальними навичками або перукарнями талантами. Досить скористатися спеціальним приладом, який працює від нагрівального елементу. Плойка для завивки волосся користується величезним попитом, як серед професіоналів, так і серед простих обивателів, які не хочуть витрачати часові та фінансові ресурси на відвідування салонів.

Різновиди плойок
Хвилясті локони завжди будуть в тренді, і якщо раніше наші мами і бабусі для досягнення цієї мети вдавалися до допомоги хімічної завивки або мучилися з бігуді, то сьогодні на допомогу приходить плойка - більш щадна, універсальна і проста в експлуатації альтернатива.
Плойка для волосся дозволяє не тільки завивати, гофрувати, випрямляти або навіть сушити пасма, вона додає об'єму, додає зачісці акуратну форму. Найголовніше - стайлер не заподіює локонам шкоди і підходить навіть для щоденного використання.
Щоб визначитися з вибором і зрозуміти, який прилад потрібно саме вам, важливо розібратися з різновидами і особливостями плойок:
- Автоматична. Цей варіант підійде при необхідності зробити укладку оперативно.
- Потрійна. Дозволяє домогтися ефекту "морської хвилі", створити витончений і чарівний образ.
- Спіральна. Оптимальний вибір для тих, хто вважає за краще пружинисті, легкі, грайливі кучері.
- Конусная. Допомагає створювати красиві, великі локони.
- Гофре. Ідеально підходить для власниць не дуже густого волосся, які мріють збільшити прикореневій обсяг.
- Фен-плойка. Надає зачісці акуратну, стильну форму.
- Міні-стайлер. Його можна брати з собою всюди завдяки компактному розміру.

Що враховувати при виборі
Перш ніж купити плойку для локонів, потрібно дізнатися, на які критерії звертати увагу при виборі:
- Матеріал покриття. Від матеріалу покриття безпосередньо залежатиме стан пасом, особливо при обліку частого використання стайлера. Прилади з металевим покриттям швидко нагріваються і сильно псують волосся. Керамічне нагрівається поступально, гарантує дбайливий догляд. Моделі з турмаліновим покриттям також діють делікатно, з тефлоновим - захищають від пересушування, а ось з титановим - наділені іонізуючої здатністю, роблячи волосся слухняним і шовковистим.
- Діаметр. Тут все зрозуміло. Хочете отримати дрібні локони, вибирайте моделі з діаметром до 10-20 см. Для великих знадобиться пристрій з діаметром 27-32 см.
- Розмір пластини. Прилад з широкою пластиною буде марний на короткому волоссі.
- Потужність. Визначає швидкість нагріву. Професійна плойка для волосся може мати потужність до 170 Вт, для домашнього використання - від 15 Вт.
Також при покупці важливо звертати увагу на додаткові функції: подвійний вольтаж, іонізація, автовідключення, швидкий нагрів. Максимальна температура нагріву пристрою - 200 ˚C, але краще використовувати режим в 80 ˚C щоб уникнути перегріву, особливо, якщо волосся пошкоджені і слабкі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:03, Вчора
19
13:24, 13 березня
10:53, Вчора
live comments feed...