У Тернополі пом'якшують карантин

14 травня відбулося онлайн-засідання міського оперативного штабу для боротьби з коронавірусом, на якому прийнято ряд пом'якшувальних карантинних заходів. Адже Тернопіль і регіон відповідають «жовтому» рівню епідеміологічної небезпеки.

Було вирішено рекомендувати виконавчому комітету відмінити часові обмеження пільгового проїзду пенсіонерів за віком у громадському транспорті.

Це означає, що  тернопільські пенсіонери за віком в робочі, вихідні і святкові дні їздитимуть в маршрутних таксі, комунальних автобусах та тролейбусах безкоштовно та без обмежень у часі, за наявності пільгової «Соціальної карти тернополянина».

Учасники штабу також вирішили звернутися до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін в ПКМУ від 22.07.2020 року № 641 та від 09.12.2020 року № 1236 про відміну обмежень в перевезеннях пасажирів в міському громадському транспорті, а саме: дозволити перевезення пасажирів в кількості, відповідно до паспорту заводу-виготовача в «зеленій» та «жовтій» зонах епіднебезпеки.

Окрім того, доручено відділу охорони здоров’я:

  • звернутися в Департамент охорони здоров’я Тернопільської ОДА з клопотанням про зняття статусу госпіталю для надання медичної допомоги пацієнтам з COVID -19 з КНП «Міська комунальна лікарня №3» ТМР з метою  забезпечення повноцінного функціонування закладу та можливості отримання коштів від НСЗУ за надані медичні послуги по основних пакетах, зареєстрованих в НСЗУ;
  • звернутися через Департамент охорони здоров’я Тернопільської ОДА до керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня з клопотанням про можливість скорочення ліжкового фонду закладів охорони здоров’я міста Тернополя, що надають медичну допомогу пацієнтам з підозрою/підтвердженим випадком коронавірусної інфекції COVID -19.

Звертаємо увагу, що на території Тернопільської громади і надалі буде посилено контролюватися дотриманням встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів, що відповідають «жовтому» рівню епіднебезпеки.

Тернопіль карантин пом'якшення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі