Ківа заявив, що не любить галичан і порівняв себе з гетьманом Скоропадським

Ківа заявив, що не любить галичан і порівняв себе з гетьманом Скоропадським

Народний депутат Ілля Ківа відзначився неоднозначною заявою, де зазначив, що Україна не може відриватися від Росії, а також те, що не любить галичан і порівняв себе з гетьманом Павлом Скоропадським. Як пише "Obozrevatel", про це він заявив у своєму Telegram. Він вважає, що відмовившись від "першої культури" українці стануть підстилкою для інших націй.

"Я, як і Скоропадський, не люблю цих Галичан, не довіряю їм...Великороси і наші українці створили спільними зусиллями російську науку, російську літературу, музику і мистецтво, і відмовлятися від цього свого високого і хорошого для того, щоб взяти те убозтво, яке нам, українцям, так люб'язно пропонують галичани, просто смішно і немислимо", – написав Кива.

Він підкреслив, що, на його думку, якщо в Україні відмовляться від "першої культури", то ми будемо лише підстилкою для інших націй і ніколи нічого великого створити не зуміємо.

"Наскільки я вважаю за необхідне, щоб діти вдома і в школі говорили на тій же самій мові, на якій мати їх вчила, знали б докладно історію своєї України, її географію, наскільки я вважаю за необхідне, щоб українці працювали над створенням своєї власної культури, настільки ж я вважаю безглуздим і згубним для України відірватися від Росії, особливо в культурному відношенні", – написав Ілля Ківа. Наразі немає офіційної реакції на цю скандальну заяву депутата від представників української влади та відповідних служб. 

Ківа скандал галичани заява Скоропадський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі