• Головна
  • Ківа заявив, що не любить галичан і порівняв себе з гетьманом Скоропадським
20:16, 16 травня 2021 р.

Ківа заявив, що не любить галичан і порівняв себе з гетьманом Скоропадським

Ківа заявив, що не любить галичан і порівняв себе з гетьманом Скоропадським

Народний депутат Ілля Ківа відзначився неоднозначною заявою, де зазначив, що Україна не може відриватися від Росії, а також те, що не любить галичан і порівняв себе з гетьманом Павлом Скоропадським. Як пише "Obozrevatel", про це він заявив у своєму Telegram. Він вважає, що відмовившись від "першої культури" українці стануть підстилкою для інших націй.

"Я, як і Скоропадський, не люблю цих Галичан, не довіряю їм...Великороси і наші українці створили спільними зусиллями російську науку, російську літературу, музику і мистецтво, і відмовлятися від цього свого високого і хорошого для того, щоб взяти те убозтво, яке нам, українцям, так люб'язно пропонують галичани, просто смішно і немислимо", – написав Кива.

Він підкреслив, що, на його думку, якщо в Україні відмовляться від "першої культури", то ми будемо лише підстилкою для інших націй і ніколи нічого великого створити не зуміємо.

"Наскільки я вважаю за необхідне, щоб діти вдома і в школі говорили на тій же самій мові, на якій мати їх вчила, знали б докладно історію своєї України, її географію, наскільки я вважаю за необхідне, щоб українці працювали над створенням своєї власної культури, настільки ж я вважаю безглуздим і згубним для України відірватися від Росії, особливо в культурному відношенні", – написав Ілля Ківа. Наразі немає офіційної реакції на цю скандальну заяву депутата від представників української влади та відповідних служб. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ківа #скандал #галичани #заява #Скоропадський
Останні новини
Оголошення
live comments feed...