У Тернополі на Театральному майдані провели мистецьке свято «Україна - Європа» (ФОТО)

15 травня на Театральному майдані у Тернополі відбулося мистецьке свято «Україна-Європа». Захід було приурочено до святкування "Дня Європи", що вже стало доброю традицією для тернополян.

Хоча Україна не є офіційно членом Європейського Союзу, але кожного року у другу неділю травня Тернопіль, як і вся Україна, відзначає День Європи.

Почесними гостями свята стали Консул Генерального консульства Республіки Польща у м.Луцьк - Борис Стельмащук, Почесний Консул Угорщини у м. Тернополі - Тетяна Чубак, Почесний Консул Литовської Республіки у м.Тернополі – Ярослав Візняк. Привітання зі святом Дня Європи також надіслали міста - побратими, зокрема, мер м. Слівен (Болгарія) - Стефан Радів, віце – мер Естонського міста Вільянді – Яніка Гедвіл, президент польського міста Хожув – Аджей Котала.

У Тернополі на Театральному майдані провели мистецьке свято «Україна - Європа»  (ФОТО), фото-1 У Тернополі на Театральному майдані провели мистецьке свято «Україна - Європа»  (ФОТО), фото-2 У Тернополі на Театральному майдані провели мистецьке свято «Україна - Європа»  (ФОТО), фото-3
Тернопіль свято Європа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі