• Головна
  • Як буде розвиватися Тернопіль до 2025 року?
19:00, 27 квітня 2013 р.

Як буде розвиватися Тернопіль до 2025 року?

Стратегію розвитку Тернополя до 2025-го року затвердили на сесії 26 квітня.

Документ визначає основні пріоритети для розвитку міста: підвищення якості життя, формування конкурентоспроможної економіки, розвиток Тернополя як міста національних, духовних цінностей, культури та спорту. Окремо винесено розділ стосовно бачення Тернополя як території розвитку науки та інноваційних технологій.

До розробки проекту Стратегії розвитку міста були залучені всі університети міста, структурні підрозділи міськради, депутатський корпус та громадські організації. Загалом проведено чимало конференцій, круглих столів та нарад, під час яких обговорювали майбутнє Тернополя на найближчі роки.

«Тернопіль – єдине місто в Україні, яке має чітко сформовану довгострокову стратегію розвитку. Це базовий програмний документ, який відображає бачення розвитку міста громадськістю на перспективу. Основна мета стратегії – в досягненні економічного зростання, збільшенні добробуту, комфорту життя населення та реалізації інтересів усіх секторів територіальної громади», - зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Попередньо ухвалений стратегічний план, прийнятий у 2006-му році, виявився застарілим. До того ж він був ухвалений без часових рамок.

Над новою стратегією розвитку міста загалом фахівці працювали 9 місяців.

Крім основних блоків, документ передбачає конкретні цілі, напрямки роботи та засоби їх реалізації.

Стратегія розвитку міста Тернополя до 2025 року (додається).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...