"Дитина не витримала": один з 13 сиріт батьків, які померли від COVID-19, стрибнув з мосту

"Дитина не витримала": один з 13 сиріт батьків, які померли від COVID-19, стрибнув з мосту

В березні цього року всю Україну до глибини душі вразила трагедія однієї сім'ї. Тоді багатодітні батьки, які виховували 13 дітей (5 власних та 8 всиновлених), Діана та Володимир Родікови з різницею у дев’ять днів померли від коронавірусу. Спочатку помер чоловік, а на дев'ятий день з моменту його смерті вслід за ним пішла і дружина. 

Вчора, 17 травня, у Києві 15-річний хлопець з Фастівщини вирішив покінчити життя самогубством, стрибнувши з мосту. Його розшукували на рідній Фастівщині, де він пішов з дому, залишивши записку, де зазначив, що збирається звести рахунки з життям. 

Коли поліція отримала повідомлення про спробу самогубства підлітка, їм спільними зусиллями вдалося встановити його особу. Ним виявився один із сиріт Діани та Володимира Родікових - 15-річний Денис Родіков. Хлопець дуже важко переживав смерть батьків і в якийсь момент "зламався". На щастя, юнак вижив, але зараз перебуває у важкому стані в реанімації. За збереження його життя всіма силами борються лікарі.

Нагадаємо, митрополит Епіфаній нещодавно зазначав, що діти із цієї родини потребують особливої підтримки та уваги, для допомоги їм навіть було створено благодійний фонд, але, очевидно, що ніяка опіка і ніхто інший не замінить дітям люблячих батьків. 

Родікови Covid19 батьки багатодітні самогубство спроба підліток трагедія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі