• Головна
  • В Україні може з'явитися протиракетна система на зразок "Залізного купола" в Ізраїлі
07:28, 19 травня 2021 р.

В Україні може з'явитися протиракетна система на зразок "Залізного купола" в Ізраїлі

В Україні може з'явитися протиракетна система на зразок "Залізного купола" в Ізраїлі

Останні події в світі змусили неабияк задуматися про те, чи готова Україна протистояти ракетним обстрілам на зразок Ізраїлю. Адже навіть після семи років війни на Сході наша територія досі не захищена належним чином.

Приклад Ізраїлю показав, що навіть під час масових ракетних атак у ХХІ столітті можна врятувати країну від масштабних руйнувань. Адже, як стверджують представники Армії оборони Ізраїлю, завдяки протиракетній системі "Залізний купол" вдалося нейтралізувати близько 90% ракет з тих, які були випущені по території Ізраїлю із Сектору Гази.

Під час свого візиту на підприємство "Мотор Січ" міністр оборони України Андрій Таран заявив, що Україна теж має намір придбати схожу систему протиракетної оборони. 

“Хотів би зазначити, що “Залізний купол” – один із найкращих зразків протиракетної оборони, але це лише складова, одна зі складових частин протиракетної оборони. Ще минулого року ми розпочали певні дії щодо створення протиракетної оборони України. Розглядаємо можливості придбання чогось на кшталт “Залізного купола”, – сказав Таран.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Оборона #залізнийкупол #протиракетна #система #Таран #міністр
live comments feed...