Перманентний макіяж повік - все, що потрібно знати

Перманентний макіяж є однією з популярних косметологічних процедур. І не дивно, адже така техніка забезпечує постійний макіяж – замінює необхідність надокучливого щоденного мейк-апу. Багато дівчат із задоволенням приходять на татуаж повік, оскільки ця процедура додає віям пишноти, а погляду – виразності. Але перед тим як відправитися до майстра перманентного макіяжу, варто розібратися в особливостях цієї процедури трохи детальніше.

Перманентний макіяж повік - все, що потрібно знати, фото-1

Перманент повік: що це таке?

Перманентний татуаж очей полягає в промальовуванні повік спеціальними барвниками, які вводяться в верхні шари шкіри машинкою, обладнаною тонкою голкою. Можливо нанесення барвника на обидва повіки або тільки на верхню повіку. Існує кілька варіантів татуажу повік:

  • промальовування міжвійного простору, що дозволяє додати віям візуальної густоти;
  • тонкі, вигнуті або прямі стрілки;
  • стрілки з розтушовуванням.

Перманент повік підійде жінкам різного віку. Молодим дівчатам він допоможе витрачати менше часу на приведення себе до ладу, а більш зрілим – приховати вікові зміни, повернути погляду яскравість.

Перманентний макіяж повік - все, що потрібно знати, фото-2

Чи боляче робити перманент повік?

Шкіра на очах досить тонка і чутлива, тому багато жінок переживають про те, що їм доведеться терпіти сильний біль під час процедури татуювання. Але майстри обов'язково використовують анестетики – знеболюючі засоби у формі крему або гелю. Їх наносять на шкіру за деякий час до проведення процедури, що дозволяє знизити болісні відчуття до мінімуму. При необхідності майстер може наносити анестетик повторно.

Безперечно, введення пігменту в шкіру буде доставляти деякий дискомфорт, особливо при опрацюванні міжвійки. Але ці відчуття не будуть сильно вираженими. Тим, хто дуже боїться болю, майстри часто рекомендують прийняти перед процедурою який-небудь заспокійливий засіб, наприклад, пустирник або валеріану.

Чи є недоліки у перманентного макіяжу повік?

Перманентний макіяж, як і кожна косметологічна процедура, має певні протипоказання. Вивчити їх детально можна на сайті майстра, який буде проводити процедуру.

Крім того, є і деякі інші недоліки татуажу повік:

  • після процедури потрібен період відновлення, і в перший день повіки можуть виглядати набряклими;
  • у власниць жирного типу шкіри перманент може зникати з очей швидко, тому їм варто заздалегідь проконсультуватися з майстром про доцільність проведення такої процедури;
  • якість, краса і довговічність перманенту безпосередньо залежать від професіоналізму та досвідченості майстра.

Вибираючи майстра перманентного татуажу, потрібно вивчити всі джерела інформації про нього. Важливо звертати увагу на відгуки, реальні фотографії в портфоліо і готовність йти на контакт з клієнтом.

Перманентний макіяж повік - все, що потрібно знати, фото-3

Що робити при невдалому татуажі?

Нерідко майстрам доводиться стикатися з проханнями переробити невдалий татуаж повік. Іноді це дійсно можливо, наприклад, якщо є необхідність:

  • затемнити малюнок;
  • розширити форму стрілки і трохи змінити її;
  • зробити стрілки довшими.

Але занадто широкі, темні і неправильні за формою стрілки можна виправити тільки за допомогою лазерної корекції або шляхом депігментування, під час якого майстер вводить під шкіру речовину, що розщеплює барвник. На жаль, корекція невдалого татуажу – це тривале і дороге заняття. Тому краще відразу підшукати для проведення цієї процедури професіонала в своїй справі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі