Скільки обладнання можна було придбати: мережу вразила зарплата колишньої очільниці районної лікарні на Тернопільщині

Скільки обладнання можна було придбати: мережу вразила зарплата колишньої очільниці районної лікарні на Тернопільщині

Колишня в. о. головного лікаря Монастириської районної лікарні Стефанія Підгірна минулого року отримувала щомісяця понад 70 тисяч гривень зарплати.

Таку інформацію оприлюднила громадська активістка з Монастириськ Світлана Безділь.

"Декілька разів мене перепитували в місті лікарі,
писали медсестри чи правда те, що колишня в. о головного лікаря пані Підгірна С. І отримувала зарплату впродовж 2020 року понад
70 тис грн щомісяця та як перевірити дану інформацію.
В той час коли інші працівники "в очі" не бачили навіть половини від такої суми, в той час коли коштів не було на саму лікарню, а їх ніколи не було судячи з того стану до якого її довели .
Так, ця інформація відповідає дійсності, оскільки зазначена в декларації в.о головного лікаря Монастириської ЦРЛ (колишньої) , а саме вказана наступна заробітна платня
842 тис 748 грн = 70 тис 229 грн щомісяця, що в середньому складає близько 2700 $ щомісяця.
Декларація подана 21 січня 2021 року і підписана декларантом", - написала Світлана Безділь.

У коментарях люди висловлюють обурення з приводу того, що у важкий час пандемії, коли волонтери та небайдужі люди за власні кошти змушені були купувати у лікарню найнеобхідніше, її керівниця отримувала таку зарплату.

"Це в той час, коли волонтери і весь світ допомагають нашій лікарні. То у нас в чиновників такі зарплати... В Монастириську... Просто без слів...", - пише Ірина Хміль.

"Це у багатьох районних лікарнях, та й обласних така ситуація, якщо дали волю встановлювати самим собі рівень зп, то що ж може стримати, про совість і справедливість такі люди не думають", - зауважує Наталія Андросенко-Бенч.

"Це тільки відповідь по одній чиновниці, а ще стоїть питання і по інших. За шо ці люди отримують такі зарплати, за які такі заслуги. Надіти на себе перед приїздом Ляшка на Тернопільщину захисні костюми, які були куплені людьми на волонтерські кошти і знімати відосики, і дякувати тим, хто з високого горба плював на наших людей, громаду. Співати оди владі і самим собі. За що ви отримуєте такі зарплати?", - запитує Ірина Ванат.

"Чому тоді не має і не було, коштів на оновлення матеріально технічної бази лікарні, забезпечення молодих спеціалістів гідними зарплатами (вони тікають в інші міста геть), на ремонти (пацієнти завжди здавали благодійні внески),а на зарплату в 2700 доларів вистачає?
Причому таку зарплату отримувала не лише вона а й "обрані" працівники, їх двоє, які удостоїлися такої честі і це не лікарі!
Головне в свято всі дружно вдягнуть вишиванки і покажуть які вони "щирі українці"!", - додає Світлана Безділь.

Скільки обладнання можна було придбати: мережу вразила зарплата колишньої очільниці районної лікарні на Тернопільщині, фото-1
Монастириська лікарня зарплата коронавірус COVID-19
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі