Термосумки для пікніку або відпочинку на пляжі

Практично жоден виїзд на пікнік чи на пляж не обходиться без їжі. Якщо для Вас важливо, щоб продукти залишалися свіжими, гарячі страви гарячими, а напої прохолодними, тоді найкращим рішенням для Вас буде термосумка термос. Термосумки здатні зберігати температуру продуктів всередньому до 20 годин, оскільки стінки таких сумок виготовлені із термоматеріалу, який дозволяє довше зберігати температуру страв.

Які ж є види термосумок?

Перш ніж бігти в магазин, необхідно визначитись, яка ж термосумка Вам потрібна. Адже вони відрізняються між собою не лише кольором, а й розміром і, відповідно, призначенням.

  • Маленька термосумка термос відмінно підходить людям, які періодично здійснюють вилазки на природу. Незайвим такий девайс буде школярам та студентам для того, щоб взяти з собою смачний перекус.
  • Невеликий термоконтейнер, який вміщає достатню кількість їжі для митного обіду. Така модель є досить компактною і не займатиме багато місця в рюкзаку чи багажнику авто.
  • Великі терморюкзаки та контейнери переважно використовують для тривалих автоподорожей або для проведення пікніку досить великою компанією.
  • Сумки-холодильники, які працюють з допомогою акумуляторів і тому найдовше зберігають холодну температуру продуктів та напоїв.
Термосумки для пікніку або відпочинку на пляжі, фото-1 Термосумки для пікніку або відпочинку на пляжі, фото-2 Термосумки для пікніку або відпочинку на пляжі, фото-3 Термосумки для пікніку або відпочинку на пляжі, фото-4

На що звертати увагу при виборі термосумки?

Купівля термосумки — це однозначно важливий та необхідний для збереження свіжості страв. Щоб термосумка виконувала свої функції, Вам необхідно визначитися з наступними моментами:

  • Габарити термосумки. Подумайте для яких цілей Вам може знадобитися цей виріб. До прикладу, для прогулянок на природі, невеличких пікніків, відпочинок на пляжі тощо. В більшості випадків найоптимальнішим рішенням є придбання термосумки об'ємом 5л.
  • Температурний режим. Дуже важливо знати, який режим підтримується всередині і як довго. Адже від якості наповнення сумки залежить скільки часу вона може зберігати певний температурний режим для всіх продуктів.
  • Ціна. Вона напряму залежить від розміру, призначення сумки та її якості. Однак це не означає, що якісна сумка — дорога сумка. Більшість моделей, які виконані з хороших матеріалів є досить бюджетними, а завдяки розпродажам у магазині можна добряче зекономити на покупці.
  • Дизайн. Є моделі унісекс, а є моделі розроблені спеціально для дітей, чоловіків та жінок.

Не поспішайте купити термосумку, спочатку обдумайте всі нюанси, а тоді обирайте свій варіант!

Наша компанія Jooki пропонує Вам компактні, але місткі термосумки для їжі та напоїв. Спеціально облаштований внутрішній простір, компактний розмір та вологостійке покриття гарантують максимальний комфорт транспортування та використання вмісту сумки.

Де купити термосумки в Тернополі?

Досить великий асортимент термосумок представлений в інтернет-магазин еко товарів Jooki. Товари мають прийнятну ціну, а різноманітність кольорів, форм та розмірів порадують кожного. Ознайомитись із каталогом товарів можна на сайті: https://jooki.com.ua/.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі