"Відганятимуть всіляке зло": глава ПЦУ освятив дзвони кафедрального собору у Тернополі (ФОТО)

"Відганятимуть всіляке зло": глава ПЦУ освятив дзвони кафедрального собору у Тернополі (ФОТО)

20 травня у Тернопіль завітав Митрополит Епіфаній.

Громада тернополян радіє, адже цього дня освячення дзвонів кафедрального собору святих Костянтина та Єлени звершив Предстоятель Православної Церкви України. Цією подією Блаженнійший Митрополит Епіфаній розпочав першосвятительський візит у Тернополі, повідомляє видання Тернополяни.

“Кожного разу, прибуваючи до Тернополя, ми бачимо, як храм святих Костянтина та Єлени будується і зростає. Вірю, що в наступні роки ми також будемо радіти з того, що ці дзвони, які сьогодні освятили, будуть підняті. Відтак вони надихатимуть і відганятимуть всяке зло від нашого життя”, – сказав Предстоятель Православної Церкви України у першосвятительському слові.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній висловив вдячність архієпископу Тернопільському і Кременецькому Нестору, а також усім тим добродіям, які долучаються до розбудови храму, який є осердям Тернопільської єпархії.

“І якщо кожна єпархія буде розбудовуватися, то й наша помісна Українська Православна Церква також зміцнюватиметься, утверджуватиметься й буде надійною духовною основою нашої держави”, – зазначив Предстоятель.

Як ми повідомляли, відео освячення дзвонів оприлюднив міський голова Тернополя Сергій Надал.

"Відганятимуть всіляке зло": глава ПЦУ освятив дзвони кафедрального собору у Тернополі (ФОТО), фото-1
ПЦУ Епіфаній дзвони
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі