На Тернопільщині судитимуть "газовиків", через яких вибухнув клуб і постраждали діти

Двоє працівників державного газового підприємства мали під’єднати адміністративний будинок Угринівської сільської ради до газорозподільного механізму і запустити на його об’єкт газ. Але, під час підключення до нового газопроводу, підозрювані порушили правила, не перевірили обладнання та тиск газу.

Таке порушення призвело до того, що тиск газу зростав і почав виходити назовні, утворюючи вибухонебезпечну концентрацію. І 3 січня 2020 року близько 17.40 години газ вибухнув, зірвавши дах будівлі. Після цього розпочалася пожежа.

Постраждали восьмеро неповнолітніх віком від 12-ти до 17-ти років, які в цей час проводили репетицію виступу різдвяного вертепу в клубі. Діти досить довгий час знаходились на лікуванні. Наразі їх чекає довга реабілітація. Керівництво газового підприємства виділило на лікування потерпілих близько мільйона гривень.

Крім цього, приміщення Угринівського сільського клубу зазнало суттєвих пошкоджень. За попередніми даними, вартість відновлювальних робіт становить більше 500 тисяч гривень.

Як зазначається у справі, згідно із нормами, працівники мали підключити усе обладнання і перевірити спеціальним приладом, чи ніде нема витоку газу. Проте цього не зробили. І тепер за свої дії вони відповідатимуть у суді.

Тернопільщина вибух неповнолітні суд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі