"Я привезла їм здорову доньку": мама 27-річної породіллі, яка вмерла у пологовому, про страшні подробиці смерті

"Я привезла їм здорову доньку": мама 27-річної породіллі, яка вмерла у пологовому, про страшні подробиці смерті

У сусідній області в пологовому обірвалося життя 27-річної жінки: породілля вже мала двох дітей і була вагітною третьою. Ніна Кириловець, мати померлої, рішуче звинувачує у трагедії саме медиків, які зволікали із кесаревим розтином, а це зрештою призвело до найгірших наслідків для вагітної з усіх можливих.

"Я просила і Катя просила про кесарів розтин. На 37-му тижні УЗД показувало, що розвиток дитини – 40-41 тиждень. А лікарі чекали. Вона казала, що їй боляче. Біль підходить до грудей. Її матка лопнула і дитина просто вийшла звідти. Як ще дитина не задушилась, я не знаю", - каже Ніна Кириловець.

Як інформує "ТСН", жінка розповіла, що її донька була здоровою, а її смерть медики пояснили "одним випадком на 10 років".

"Я привезла їм здорову дитину. Опісля лікарка казала, що такий випадок буває раз на 10 років. То це треба, щоб моя дитина стала таким випадком? Лікарка казала, що вони зробили все можливе і неможливе. Патологоанатом сказав, що матка лопнула і увесь "бруд" зайшов у кров (тромби) і пішов до легень. Вона задихнулась і серце не витримало", - сказала мама покійної породіллі.

Як йдеться у довідці про причину смерті: породіллі не стало внаслідок повного розриву по старому рубцю при третіх термінових пологах, маткової внутрішньочеревної кровотечі та емболії навколоплідними водами.

Немовля ж здорове, його уже відключили від апарату ШВЛ.

Медики зазначають, що вони проведуть власне розслідування, яке встановить причини трагедії.

"Через 27 днів будуть всі висновки і тоді ми будемо говорити. Зараз чекаємо результатів розтину (бо родині дали попередній висновок). Вся документація є в лікарів, які це рецензують. Нічого ніхто вигадувати не буде. Родині ми все розказали, дайте нам трохи часу від цього відійти. Ми самі не зацікавлені нічого приховувати", - каже головна лікарка Рівненського міського пологового будинку Світлана Муравська.  

Породілля смерть родичі звинувачують лікарів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі