Матір-п'яниця намагалася продати двох своїх доньок, аби купити горілки (ВІДЕО)

Матір-п'яниця намагалася продати двох своїх доньок, аби купити горілки (ВІДЕО)

Моторошна ситуація виникла на півдні країни: в Одесі в минулому році сусіди забили у дзвони через мати, яка спала на сходах, а її діти постійно ходили голодними. За доньками жінка не дивиться, і не просихає від горілки: 10-річна Катя та 1-річна Ніколь постійно зачинені вдома одні, а одного разу їх навіть забули під сонцем на пляжі.

Родина переїхала до Одеси 5 років тому, повідомляє greenpost.ua. Спочатку жінка працювала на ринку, а от її співмешканець не працював. Від того, що подружжя всі гроші пропивали, діти були голодними. Старша дитина просила їсти.

Сусіди викликали службу захисту дітей, коли мати почала пропонувати продати свою дитину за пляшку горілки. Дітей у неї забрали,  суд першої інстанції постановив забрати в неї доньок.

Мати-алкоголічка подала в апеляцію та  виграла суд, і протягом місяця її дівчатка мають знову повернутися додому.

Сусіди обурені — їй не можна віддавати дітей, бо ж знову валяється у під'їзді п'яна як чіп. Натомість мати зі співмешканцем за це погрожують людям розправою.

Співмешканець стверджує, що мати дівчаток покинула пити і наразі, закодована від алкоголю. В той же час у соцслужбі збираються подавати касацію на рішення апеляційної інстанції.

Одеса мати алкоголізм діти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі