Готелі Єгипту стали привабливішими для туристів

Погодивши мінімальні вимоги для приїжджаючих гостей, країна відкрила двері. При цьому, образно кажучи, Єгипет готель (середньостатистичний) зробив кращим і привабливішим. Влада розраховує в 2021 р. вийти на кількість туристів в 60-75% від 2019 р.

Готелі Єгипту стали привабливішими для туристів, фото-1

Готелі Єгипту чекають гостей

Зрозуміло, що влада в 2020 р. надала серйозну допомогу і підтримку готельєрам на всіх рівнях, в тому числі фінансами. Це дозволило більшості готелів провести ремонти, зайнятися благоустроєм території і в цілому підвищити конкурентоспроможність. Формально більше п'ятизіркових курортів не стало, але за рівнем обслуговування чотири зірки вже десь поруч.

Пряму допомогу держава обміняла на посилення вимог, це також позитивно позначилося на рівні комфорту:

  • Соціальна дистанція дозволяє відпочиваючим відчувати себе «просторо», товкучки тепер немає ніде;
  • По чистоті і порядку готелі і їх власні пляжі легко можуть позмагатися з лідерами в цьому питанні;
  • Працюючі кондиціонери і чиста вода стали обов'язковою умовою відкриття для прийому гостей;
  • Інвестиції власників в поліпшення комфорту тимчасово перестали оподатковувати.

Одночасно з цим влада багато зробила в плані безпеки відпочиваючих не тільки в сенсі здоров'я. Це стосується всієї інфраструктури – аеропорти, транспорт, дороги, територія міст і курортних зон, а також зон з визначними пам'ятками. Саме час всерйоз задуматися про поїздку.

У готелях Шарм-Ель-Шейха найбезпечніше

В Єгипті в цілому стало безпечно відпочивати, але до безпеки на Синайському півострові підійшли зовсім жорстко. Курортна зона обнесена стіною з чотирма контрольованими в'їздами, підходи охороняють військові, а саму курортну зону посилені загони поліції. Море також знаходиться під охороною, так що нічого не може зіпсувати насолоду відпочинком, тим більше 2020 рік обіцяє порадувати погодою до пізньої осені.

Відзначимо, що активізація туристичного потоку позначилася на процесі зниження цін, туроператори прогнозують (як мінімум) гарантовану відсутність зростання. Поки це відноситься до групових турів. Приватним особам Шарм-Ель-Шейх готель також надасть, але це обійдеться дорожче. До речі, в тому числі і в плані додаткових витрат, наприклад, взяти участь в морській прогулянці вийде на 25-40% дорожче.

Для в'їзду в Шарм-Ель-Шейх потрібен затверджений список документів, його підкаже тур оператор, також він є на сайті посольства. На 15 днів віза безкоштовна, на 29 діб коштує 25 $.

Деякі готелі цієї курортної зони почали приймати індивідуальні побажання відпочиваючих. Для цього заздалегідь (можна через туроператора) висловіть їх персоналу (в розумних межах), і ваші побажання будуть виконані. Ще одна приємна новина – значно зросла якість і різноманітність кухні, тепер вона не поступається кращим курортам світу.

Так що країна відкрила двері і запрошує бажаючих насолодитися чудовим відпочинком на чистих пляжах та у відремонтованих номерах, які стали ще комфортніше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі