"Цей хтось дуже добре знає нашу сім'ю": співачка Ольга Цибульська висловилась про того, хто викрив її чоловіка (ВІДЕО)

"Цей хтось дуже добре знає нашу сім'ю": співачка Ольга Цибульська висловилась про того, хто викрив її чоловіка (ВІДЕО)

Ольга Цибульська, відома співачка, оприлюднила вкрай емоційну реакцію на викриття її чоловіка. Жінка надзвичайно дбайливо оберігає свого чоловіка від будь-якого інтересу медіа. Однак все одно вже відомо, ким є ця людина, обранець зірки.

Як інформує "ТСН", за словами Цибульської, вона знає, хто "злив" інформацію пресі. До того ж, інформація з'явилася у день релізу нової пісні Цибульської.

"У день релізу моєї пісні хтось злив нібито правдиву інформацію про мого чоловіка, який принципово не хоче бути публічним. Цей хтось дуже добре знає нашу сім'ю, цей хтось дуже добре знає, наскільки це для мене сакральна тема. Наскільки це для мене важлива таємниця, яку я, як мудра жінка, оберігаю. Я не хочу зараз робити якісь заяви, когось звинувачувати. Я просто хочу вам сказати, що сім'я й надалі для мене лишається найважливішим у житті і я далі буду її оберігати", - наголосила Ольга.

Також Цибульська зазначила, що як вони з чоловіком захочуть заявити про себе, вийти в люди, або запросити до себе додому, вони це обов'язково зроблять.

"Коли ми вирішимо з чоловіком вийти в люди, офіційно заявити про себе, щось там розказати, запросити до хати, показати де ми спимо і що ми їмо, ми обов'язково це зробимо. В балеті балерини підсипають в пуанти одна одній цвяхи, в шоубізнесі трохи інакше. Цей хтось давним-давно усіма можливими способами намагається зіпсувати мою репутацію, але я впевнена, що час все розставить по своїх місцях. Будьте адекватними, бережіть себе, бережіть свої сім'ї", - підсумувала Цибульська.

Нещодавно у Мережі з'явилася інформація про те, ким є чоловік Ольги Цибульської. Справа в тому, що артистка дуже ретельно оберігає коханого від ЗМІ, адже він не хоче бути публічним. Та невідомо хто передав до преси, хто ж є чоловіком Цибульської.

Виконавиця знає, хто це, однак розсекречувати ім'я не захотіла. Цілком можливо, що йдеться про ексдружину Дзідзьо, співачку SLAVIA. Як раніше у своїх інтерв'ю розповідала артистка, їй було дуже неприємно спостерігати, як Цибульська поводиться на людях з тоді ще чоловіком SLAVIA Дзідзьо.  

Ольга Цибульська викриття чоловіка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі