"Ледь не померла": солістка Go_A розповіла, як рідний дядько прогнав їх з мамою із дому на мороз (ВІДЕО)

"Ледь не померла": солістка Go_A розповіла, як рідний дядько прогнав їх з мамою із дому на мороз (ВІДЕО)

Лідерка українського гурту Go_A Катерина Павленко приголомшила вражаючими і сумними фактами про своє дитинство. Відома співачка розповіла про тяжкі недуги, через які страждала у ранні роки свого життя. Все це ставалося через постійний холод, адже їй із мамою просто ніде було жити.

"Коли мені було 6 років, помер мій дідусь. Він тримав нашу сім'ю в кулаку і здавалося, що в нас все ідеально, всі одне одного поважають. Коли помер дідусь, в нас почався поділ майна і так вийшло, що всім всього вистачило, а моїй мамі – ні. Дід просто сказав: "Тобі будинок цей, тобі цей, а Свєті побудуєте будинок і машину я їй залишаю". За два роки там було будівництво, стіни, через які вітер гуляв. Вікна, забиті плівкою. Але дядя вирішив, що це його будинок, дід же сказав, і він сказав: "Вимітайтесь звідси". І ми з мамою пішли з дому. Він нас вигнав. Пам'ятаю, це була зима, ніч, ми йшли полем, було по коліно снігу", - відверто поділилася Катерина.

Як інформує "ТСН", через те, що в дитинстві Катерині з мамою взимку доводилося жити на будівництві, дівчинка часто хворіла. У Павленко були дві серйозні операції, після однієї з яких вона ледь не померла.

"У якийсь момент я відчула, що зі мною щось не те, я втратила свідомість і відчула, що в мене в роті якийсь присмак дивний. Я потрапила до реанімації. З'ясувалося, що у мене якась пухлина, щось сталося з бронхами, якийсь сосуд лопнув і почалася кровотеча. Мені екстрено зробили операцію, не пришили бронх і пішов процес незворотний", - пригадала артистка.

На щастя, Катерину врятував лікар, до якого її направили з рідного Ніжина до Києва. Він безкоштовно зробив Павленко операцію.

Солістка Go_A рідний дядько вигнав мороз операції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі