"Крихітний, кволий, але борець": у Тернополі народився хлопчик, вагою 1150 грамів (ФОТО)

"Крихітний, кволий, але борець": у Тернополі народився хлопчик, вагою 1150 грамів (ФОТО)

У Тернополі нещодавно народився хлопчик із надзвичайно малою масою тіла: дитина була недоношеною, і надії на те, що виживе, було невеликою, а проте малюк відстояв своє право на життя. І вже навіть суттєво окріп.

Історію хлопчика розповів на своїй сторінці в мережі Фейсбук Віктор Овчарук.

"Для нас велике щастя, коли народжується дитина на ранніх термінах і разом із нашими лікарями виборює свій шанс на життя!

20 березня у нас народився хлопчик на 28 тижні вагою 1150 кг... Зовсім крихітний, кволий, хворий і, на жаль, надії, що він зможе вижити, було мало...

Але Давид, так назвали хлопчика, зумів! Завдяки цілодобовому догляду наших лікарів, турботі та безмежній любові батьків він зміг!

З Перинатального центру батьки забирали хлопчика, який важив уже 2620 кг. Його чекала велика сім’я, у якій він - наймолодший із 12 дітей!

Мама хлопчика Марія Лесів із с. Стінка, щаслива, що потрапили саме у наш Перинатальний і каже, що турботу, підтримку та догляд, який їй тут надавали не забуде ніколи як і те, що врятували її синочка",- ідеться у повідомленні.

"Крихітний, кволий, але борець": у Тернополі народився хлопчик, вагою 1150 грамів (ФОТО), фото-1 "Крихітний, кволий, але борець": у Тернополі народився хлопчик, вагою 1150 грамів (ФОТО), фото-2
Крихітний недоношений хлопчик Тернопіль перинатальний центр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі