Пелетні котли Altep — зручне тепло для вашого будинку

Під час зведення будинку або котеджу виникає питання щодо вибору схеми опалення. Коли є можливість підключення до природного газу, оптимальним варіантом стане газовий котел. Але якщо такої нагоди немає, споживачі шукають альтернативу.

У Європі давно набувають популярності пелетні котли на твердому паливі, і в нашій країні вони також знаходять застосування. Серед широкого асортименту теплообладнання виділяються агрегати бренду Altep.

Компанія Altep — лідер на ринку опалювального обладнання. Вона займається виробництвом та реалізацією теплотехніки з 2008 року та за цей час напрацювала велику клієнтську базу, заробила собі репутацію надійного виробника. Пелетні котли виготовляються з використанням передових технологій європейського рівня.

Пелетні котли Altep — зручне тепло для вашого будинку, фото-1

Пелетні котли бренду Altep: ключові переваги

Популярність твердопаливного обладнання стрімко зростає. Високий попит обумовлюється багатьма показниками, серед яких:

  • бюджетна вартість;
  • високий рівень ККД;
  • незалежність від газових магістралей;
  • висока теплозабезпеченість;
  • наявність сертифікатів якості;
  • відсутність збирання узгоджувальної документації для установки;
  • безпечність.

До того ж пелетні котли українського виробництва надають можливість повної автоматизації системи опалення при облаштуванні її в будь-яких типах будівель. Час роботи пелетного обладнання на одному завантаженні може становити до 5 діб. Це можливе завдяки наявності спеціального бункера в пристрої, де за допомогою шнекової конструкції забезпечується автоматичне подання палива в топку.

Паливом для котлів є пресовані гранули — пелети, що виготовляються з відходів деревооброблювальних підприємств. Тому котли пелетні — ще й екологічний вид опалення. До атмосфери потрапляє мінімальна кількість шкідливих речовин і вуглекислого газу.

Купити пелетні котли вигідно й просто. Агрегати Altep — єдині, хто має сертифікат СЄ. Це маркування є гарантом якості та відповідності вимогам безпеки не тільки для природи, але й споживача. Звертайтеся до компанії за телефоном на сайті — і спеціалісти з радістю відповідатимуть на ваші запитання та допоможуть із вибором.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі