Неподалік Тернопільщини побудують сучасний крематорій

Неподалік Тернопільщини побудують сучасний крематорій

Тривалі дискусії, обговорення та зростання попиту у сучасних реаліях таки змусили окремих високопосадовців задуматися про будівництво нового сучасного крематорію. Перший крок до досягнення цієї цілі зробив Львів.

Про початок підготовчих робіт для будівництва крематорію вже заявив міський голова Львова Андрій Садовий. За словами мера Львова, вже у червні цього року буде оголошено конкурс серед архітекторів на найкращий проект для будівництва. Крематорій буде споруджено на комунальній землі міста поблизу Голосківського кладовища. Заради успішного будівництва крематорію Андрій Садовий сподівається об'єднати зусилля держави та приватного бізнесу.

Я вважаю, що у 2021 році ми не можемо взагалі дискутувати, чи має право людина бути кремованою. Це дуже особисте рішення і вибір кожного. Підготовка до будівництва вже триває, - зазначив мер Львова.

Проблема будівництва крематорію постала в Україні дуже гостро, адже кількість місць для поховання по всій Україні скорочується швидкими темпами і кремація - один із варіантів, який би частково вирішив цю проблему. Якщо врахувати розміри Тернополя, невеликого за мірками України обласного центру, та культурні традиції (найбільше людей все ж віддають перевагу традиційному способу поховання), то для нашого міста перспектива будівництва крематорію виглядає доволі примарною.

До сьогодні найближчим до Тернополя містом, де проводять кремацію, є Київ. Минулого року ширилися чутки про будівництво крематорію на Рівненщині, але в квітні 2021 року стало відомо, що ці думки так і не будуть втілені в життя. Місцева влада зробила необхідні розрахунки і вирішила, що проект буде економічно невигідним для їхнього регіону. Тепер, якщо плани міського голови Львова таки втіляться у життя, тернополяни також зможуть скористатися послугами львівського крематорію. Принаймні фінансово це буде значно вигідніше, ніж транспортувати тіло померлої людини до Києва.

крематорій Львів Тернопільщина поховання кремація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі