"Є навіть 13,5 грн за кубометр": постачальники почали оголошувати нові ціни на газ

"Є навіть 13,5 грн за кубометр": постачальники почали оголошувати нові ціни на газ

26 травня чимало постачальників газу почали публікувати свої місячні пропозиції із тарифами на газ в червні. Ціни починаються від 7,99 грн за кубометр і сягають 11,89 грн за кубометр газу. Річні пропозиції постачальників ще сильніше відрізняються, так найнижчий на даний момент тариф становить 7,80 грн за кубометр, а максимальний аж 13,50 грн за кубометр.

У кількох постачальників місячний і річний тариф співпадають, мова йде про такі компанії як  ТОВ «ЙЕ енергія» із тарифом 7,99 грн, ТОВ «МЕГАВАТТ ЕНЕРГО СЕРВІСНА КОМПАНІЯ» - 8,09 грн, ТОВ «ТАС ЕНЕРГІЯ КРАЇНИ» - 11,22 грн за кубометр. Дані наводить "ГазПравда"

Більшість постачальників встановили місячний тариф на червень, який є нижчим, ніж річний тариф.

У деяких постачальників різниця між місячним і річним тарифом становить 5 грн, як це є у випаку ТОВ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» (8,50 грн - місячний тариф у червні проти 13,50 грн – річна ціна).

«ТОВ «ЗАКАРПАТТЯ ЕНЕРГОЗБУТ», ТОВ «ГАЗПРОМПОСТАЧ», ТОВ «ГЛАСКОМЕРЦ» - роблять річну пропозицію більш вигідною.
Решта постачальників ще не опублікували місячні тарифи на газ в червні та річні.

Наголошуємо, що за умовами дії базових річних тарифних планів, ціни на газ протягом 12 місяців можуть змінюватися лише в бік зниження. З 1 травня саме річні пропозиції діють як базові. Всіх споживачів, які раніше користувалися місячними пропозиціями, постачальники автоматично перевели на річні продукти.

тариф газ постачальники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі