• Головна
  • Чотирьом випускникам з Тернопільщини анулювали результати ЗНО: що сталося?
13:53, 30 травня 2021 р.

Чотирьом випускникам з Тернопільщини анулювали результати ЗНО: що сталося?

Цього року ЗНО з математики на Тернопільщині, яке відбулося в п'ятницю, 28 травня, не минуло без сумних наслідків та порушень. Зокрема, вчора ми повідомляли, що під час ЗНО в ЗОШ №1 м.Зборів на Тернопільщині просто на робочому місці помер директор. Попередній висновок причин смерті - інфаркт міокарда. 

Крім того, не обійшлося і без порушень, які коштували учням результату незалежного оцінювання. Поліція охорони патрулювала в усіх 45 пунктах, де по всій області проводилося ЗНО з математики. Вони не лише контролювали порядок, але і перевіряли учнів на наявність заборонених пристроїв та "шпаргалок". 

Четверо випускників вирішили пронести з собою мобільні телефони та скористатися ними під час ЗНО, що категорично заборонено правилами. Такий вчинок коштував їм не лише усного зауваження, але вони були вимушні покинути пункт здачі ЗНО, до того ж, з повним анулюванням результату роботи, що суттєво ускладнить їм у майбутньому вступ до бажаних навчальних закладів. 
Поліція закликає учнів, які здаватимуть ЗНО, не намагатися хитрувати таким чином, щоб не ризикувати взагалі втратити нагоду пройти зовнішнє незалежне оцінювання з певного предмету. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗНО #порушення #школа #Тернопільщина #поліція

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
?
30 травня 2021 р., 14:49
супар
Ківі Елья
31 травня 2021 р., 09:59
Зато я такой красівий і умний стал маґістрам
Lilu
31 травня 2021 р., 13:05
Ще б так можновладців контролювали
ТОП новини
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
"Водії не чекали таких радикальних заходів від ТЦК, автомобілі масово перевірятимуть": мобілізація, повістки і покарання
Оголошення
live comments feed...