• Головна
  • Тернопільські дорожники бідкаються, що ремонтують дороги без зарплати – в кінці квітня вони в очікуванні виплат за березень
19:00, 30 квітня 2013 р.

Тернопільські дорожники бідкаються, що ремонтують дороги без зарплати – в кінці квітня вони в очікуванні виплат за березень

Вже кінець квітня, а дорожникам Тернополя ще не заплатили зарплату за березень поточного року. Вони бідкаються, що усі їхні фінансові ресурси вичерпуються, навіть на кредитній картці вже не залишилося грошей. 

Як розповідають самі дорожники, раніше отримували аванс на початку місяця, а всередині місяця зарплату. На жаль, таких термінів видачі зарплати вже не дотримуються. Перед святами дорожники в очікуванні обіцяної зарплати за березень, про квітень мова ще не йдеться. Навіть за березень пообіцяли виплатити лише половину.

– В мене зарплата приблизно півтори тисячі, в залежності від замовлення, від роботи. Я знімаю квартиру, маю сім’ю, як мені жити, скажіть, будь ласка, як дітей утримувати. Дякувати Богу, хоча би дружна  працює і ще з села передають їжу. Вдома нічого не можемо купити, в кредит техніку чи ніші побутові речі не можемо взяти, бо не знаємо, коли в мене буде зарплата. Одяг не можемо купити дітям, бо невідомо, скільки місяців затягнеться виплата моєї зарплати. А гроші, які заробляє моя дружина, ідуть на хату і ледь вистачає на їжу та дорогу. Ми  теж люди. Що нам робити? А уявіть собі, що буде з Тернополем, якщо ми зупинимо роботу?! – каже пан Ігор.

Нагадаємо, що міська влада вже не раз наголошувала, що казначейство не пропускає грошей що і є причиною затримки зарплати комунальникам та підрядникам. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...