• Головна
  • На Тернопільщині лісоруб отримав тяжкі травми під час заготівлі деревини
14:00, 4 червня 2021 р.

На Тернопільщині лісоруб отримав тяжкі травми під час заготівлі деревини

В управлінні Держпраці Тернопільської області повідомляють, що нещасний випадок трапився у четвер, 3 червня, на території Урочища Шманьківчики Колиндянського лісництва державного підприємства «Чортківське лісове господарство».

Потерпілий – 26-річний чоловік, працював лісорубом у підприємця, який надавав послуги державному підприємству з виконання лісосічних робіт.

Здійснюючи розкряжування деревини, лісоруб отримав перелом ноги. З тяжким тілесним ушкодженням чоловіка госпіталізували до медичного закладу.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #ліс #травми #чоловік
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Оголошення