1 червня 2013року урочисту ходу колишніх одинадцятикласників від набережної ставу до Центрального стадіону супроводжуватимуть „Оркестр волі” та оркестр музучилища ім. С. Крушельницької. До них приєднається і ансамбль мажореток ПК «Березіль»– традиційний супутник колони випускників.

Про ці та інші подробиці свята «Випускник 2013» йдеться у розпорядженні міського голови Сергія Надала від 26.04.2013. Згідно розпорядження, безпеку 1 червня випускникам та гостям дійства гарантуватимуть не лише загони УМВСУ, а й групи рятувальників рятувально-водолазної станції Тернополя( мабуть хвилюються, щоб вчорашні школярі від радощів не вирішили скупатись»).

Щороку хвилююче прощатися зі школярами та ще хвилююче відправляти їх у доросле життя, де на них чекають вступу до ВНЗ і пошук роботи на http://wids.com.ua/job_ternopil.

Про те, хто розважатиме публіку на Центральному стадіоні, поки що міськарада мовчить, та доручила організацію урочистої частини начальнику міського управління освіти Ользі Петрівні Похиляк.

А тернопільським студентам залишається лише чекати 1 червня, щоб віддатись ностальгії й насолодитись майстерністю дизайнерів та швачок, до послуг яких тернопільські випускниці звертаються ще з зими.

IMG_13771